Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Будун

В рубрике: Тексты песен — 02.07.2012

Встаєш ти з самого рання, голова тріщить немов дурна,
І пригадуєш що то було вчора,
А вчора була гулянка крута, просто зустрів свого старого друга,
І випили з ним за Каляна...

Приспів 1:
А це що це за думки
З самого рання?
А це що це за думки
Коли так сильно тріщить голова?!

Якщо ти не хочеш бути в біді, я тобі раджу тримайся в далі,
Від цієї єрунди,
Якщо ти хочеш нормальне життя, я тобі раджу повір в Христа
І віддай йому все своє життя!

Приспів 2:
Не дай в своєму житті
Місця для зла,
І відкрий своє серце
Для Ісуса Христа!

RAP:
Чуєш браток, відкуси шматок
Того життя що приготував нам Бог,
Бо він твій Отець, Він твій батько,
Він твій спаситель та іскупитель,
Якщо в тебе є якісь злі думки,
Якщо тебе щось турбує в житті,
Я тобі раджу змінюйся,
У майбутньому своєму існуванні,
Забудь про все і всіх хоч на якусь мить,
І відійди кудись і просто помолись,
Господь тебе любить, ти це май на увазі,
І Він тебе чекає, Господь тебе чекає!

Присів 2


Похожие новости.


Quiet Ballad Of Ed

Quiet Ballad Of Ed

In shadow there lies hope Cut tension with a knife I find it hard to cope Stop playing with my life You analyse my fears Analyse my dreams Choke on burning tears Through my silent screams Things aren’t



Zoom In

Zoom In

Zooming in Stood on the line You understand I've been waiting forever Come rain come shine In the wind in the snow In the filty weather You've got it all worked out Ya but it knocks you out But



Мелодия Дождя

Мелодия Дождя

Ла, ла, ла, ла Ла, ла, ла, ла, ла Моя печальная Мелодия дождя Ла, ла, ла, ла Ла, ла, ла, ла, ла Моя печальная Мелодия дождя Небеса разливаются дождём И город весь промок Над зеркалом дорог Прячу боль под распахнутым зонтом По



Счастье

Счастье

Пробуждая ночь, улетают прочь Капли с крыш Грустью веет сон, жду тебя я в нем Где ты спишь... Кто укутал тебя? Кто целовал? Кто дыхание твое жадно вдыхал? Вырываясь от боли, безжалостно гибну Вновь от страсти Я хочу,



Это Прет

Это Прет

А мы поспорили с Хамилем на миллион Кто из нас выпустит первым альбом – я или он Это тебе не пустой разговор об НЛО И если взялся что-то делать, делай следи за метлой Этот




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.