Не Моя
Моя ти спрага і вода ти одночасно
І твої очі і усмішка так прекрасні
Та і ковтка зробить не можу, ти вже не моя
І ось з-під ніг моїх тече, тече земля
Приспів:
Ні, я не вірю у те, що ти
Не моя половина
Ти - спалах світла, вогонь мети
Я без тебе загину
Ні, ні не зможу я не кохати
Хоч це вбите кохання
Зло вміє доля пожартувати
І над тобою щось чарівне ніби сяє
Як ти, такої більше, знаю я, ніде немає
І мала ти моєю лиш, моєю стати
І як він міг тебе у мене відібрати?
Приспів
І я не можу, і не хочу так любити,
І починають почуття мене труїти
Але я знаю, я здолаю цю отруту
Вирву із грудей, разом із серцем, може бути
Приспів (2)
... страждання
Похожие новости.
Dopeball
Ladies and gentlemen, I like to introduce you all to a new game. It's called Dope Ball. Similar rules and regulations, but at the same time very different. Hahaha Goes a lil something like
Девушки Танцуют Одни
Мы закрыли глаза, чтоб не знать, как нам плохо, И с тех пор все равно - где здесь ночи, где дни; Партизанским костром догорает эпоха, А в парикмахерских - вальс,
Своє Кіно (разом з НеДілею)
I Кінець сеансу - розплилися титри Роздуплилися вітри на виході з кіно Опади істотні, ми йдемо у жовтні Дідусі на дворі грають в доміно Кожному по щастю, іноді по сенсу Іноді по пиці, але це форс-мажор Від
Вперше
Тільки пару слів достатньо, щоб змалювати щастя Тільки пару слів і море, море, море ласк В ньому я тебе скупаю, душа летить до раю Далеко, так легко, співаю я тобі Приспів: Вперше серце віддала, вперше
Here For A Good Time
I'm not gonna lay around and whine and moan Cause somebody done done me wrong Don’t think for a minute that I am gonna sit around and sing some old sad song I believe
