Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

I’m In The World

В рубрике: Тексты песен — 28.08.2012

I'm in the world
I'm in the world
I'm in the world

I must be part of it
At last convinced
To the right of it
I'm in the world
For some reason or another
Sometimes I get up
And sometimes I don't bother
But I'm here
I'm here for, oh Lord, who knows?

My light gets dim
Then it glows, ooh yeah
I'm in the world
I'm in the world
I'm in the world
And being what it is
I've learnt to look
To look beyond the tears

I'm in the world
Though hearts don't break even
I'll take my chances
'Cause it ain't about leaving

I'm here
I'm here and I won't apologize
Maybe at the end there'll be a surprise
Oh, yeah
'Cause I'm in the world
Good or bad
I'm in the world

Yes, I'm here
I'm in the world
I'm here, I'm here
I'm in the world
I'm in the world
I'm here
I'm in the world
Oh, yes, oh, yes
I'm in the world
Good or bad
I'm here in the world


Похожие новости.


Hoedown Throwdown

Hoedown Throwdown

Boom boom clap boom dee clap dee clap(4x) Try it with me, here we go Boom boom clap boom dee clap dee clap That's right Boom dee clap dee clap Boom boom clap boom dee



Цветы

Цветы

что видят цветы, наверное то, что и птицы когда ранним утром на лепестки ложиться роса что видят цветы когда спят, что им сниться куда эти птицы летят. что слышат цветы, о чем про себя



Good Life

Good Life

EVERYBODY LOVES TO CHANGE FROM TIME TO TIME BEING SOMEONE ELSE DOESN’T HAVE TO BE A CRIME EVERYBODY DREAMS TO BE SOMEBODY GOOD LEAVE YOURSELVES BEHIND NOT TO BE MISUNDERSTOOD IF ONLY I COULD HAVE A LITTLE BIT OF



Максове

Максове

Я обійму тебе за стан або за шию так зручніше мов двоголовий наркоман наша скульптура поколише знов зарипають хвіртки тіні зникнуть в підворітні об стіни задзвенять пляшки підпухнуть промені досвітні врешті я нап"юсь як пес а ти як кицька



Ты Не Шаришь

Ты Не Шаришь

Это пара... Пара нормальных Бит, стайл, всё нормально и с тобой, и со мной. Ночь не оригинальна, да и секс никакой. А ты не шаришь, как любить и с ума сходить От любви, е,




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.