Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Холодні Стіни

В рубрике: Тексты песен — 24.09.2012

...Холодні стіни навколо мене
по них біжить вода,
вони стають все ближче
заганяють мене в кут,
я тут сиджу сама.
Холод по босих ногах
добирається аж до мого горла,
він його стискає, мене
пожирає... Я не знаю,
чомусь стеля опустилася так низько,
це, мабуть, впала моя впевненість в собі...
Колись і ти, здавалося, був
так близько, а тепер, де подівся ти?

Приспів:
Що? Стискає мій мозок
Як? Страшно мені
Біль! Здушує горло
Ні! Залиште мене в спокої.

Темрява з’їла мою тінь,
тепер я повністю одна.
Комахи збігаються звідусіль до мене,
тепер я їхня королева...
Мені сидіти тут огидно,
та я не бачу дверей, щоб вийти.
Немає тут ніякого світла,
крім моєї білої сукні,
та вона вже забруднилася
від пилу та павутини...
Я боюся встати,
бо падають стіни...

Приспів

Ти мені свою нудьгу лишив
Я не повернусь у світ більше
Не відчуваю і не бачу
Ну коли все це мине?
Крик почую і заплачу
Бо цей крик ехо моє
Заберіть мене хто-небудь звідси
Я не можу буть сама
Не відчуваю і не бачу
Ну коли все це мине?
Крик почую і заплачу
Бо цей крик ехо моє.

Приспів


Похожие новости.


Project Roach

Project Roach

[Eban Thomas] It is absolutely silly, and unproductive to have a funeral for the word "nigger" When the actions continue.. We need to have a movement to resurrect brothers, and sisters Not a funeral for



Не Знаю (feat. Надин)

Не Знаю (feat. Надин)

где бы ты, с кем бы ты был бы, не был знает небо между нами не остынет тина не затянется без тебя я как пустыня, днем - жара, ночами - иней роль твою в моей



Минуты

Минуты

Муз: Натан Сл. Д.Тамбовский С.Моргунова Снег по земле паутиной белой, Как тишина по разбитому стеклу. До меня шаг один несмелый Первым сделай. День опоздал, и зима успела Мне рассказть, где живет моя звезда. До нее шаг один несмелый



Mistletoe

Mistletoe

It's the most beautiful time of the year Lights fill the streets spreading so much cheer I should be playing in the winter snow But I'mma be under the mistletoe I don't wanna miss



Девочка-звездочка

Девочка-звездочка

Знаю нелегко больше не звонить Знаю нелегко больше не писать Знаю нелегко равнодушным быть Понимаю милый, но ты должен знать Что... Девушки как я это не кино Девушки как я словно домино Если ты ведешь значит




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.