Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Ой Учора У Куми

В рубрике: Тексты песен — 29.06.2012

Була в мене кума – а тепер нема.
Забрала куму в’язниця-тюрма.
Не знаю, що там та кума наробила,
Але добре, що тюрма, а не могила.
Я сиджу-тужу, слізоньки рахую,
Проклинаю долю-доленьку лихую.
Без куми сумую, плачу та ридаю,
Час від часу, як жили-були пригадаю...

Ой учора – в куми, і сьогодні – в куми,
Ой коли ж я куму та й до себе зазву?

Повернулась кума, як прийшла зима.
Постукала в двері – мене вдома нема.
Чого взимку буду вдома байдики бити?
У горах Карпатах маю що робити.
З гори до підніжжя мене дошка катає,
Я собі вожуся, кума вдома чекає.
За кумою тою припинив сумувати –
Давно іншу куму запросив до хати...

Ой коли ж я куму та й до себе зазву,
Чим я свою куму та й приймати буду?

Дві куми зійшлися якось носом до носа.
Одна мала мішок гречки, інша – мішок проса.
Одна каже – а бодай, тебе копне качка!
Інша каже – а нехай тебе вхопить срачка!
Одна одну почали щедро пригощати,
Від ударів мішковиння почало тріщати.
Попсували собі твар, розсипали збіжжя.
Одна кума – вдова, інша – незаміжня...

А найму я стрільця, та й уб’ю горобця,
А з того горобця натоплю я сальця.
Натоплю я сальця, ще й ковбас нароблю,
А із тих реберець я зроблю холодець.
А продам я крильця, та й куплю ще й винця,
Так я свою куму та й приймати буду.
Ой їж, кума, пий, не засалюйся,
То в карман, то в рукав не захватюйся.

І наїлася я, і напилася я,
Насилу додому докотилася я.


Похожие новости.


Гімн „Партії Шанувальників Жінок

Гімн „Партії Шанувальників Жінок

Чоловіки, згадаємо той день Той день, коли Господь не знав спочинку, Той день, коли найпершу в світі жінку Створив він для кохання і пісень! Приспів: Шануймо жінку - юну і стару! Шануймо жінку - музу і



Миллион Небесных Светил

Миллион Небесных Светил

Много, так много хорошего и много плохого: Ветер ласкает кожу, дождь льется, град бьется, больно Страшно, страшно подумать что будет завтра Может быть я умру - рассыплюсь, растаю и улечу Я так боюсь опаздать



Сотні Меж

Сотні Меж

Стандартний ранок Відсутній сміх Ти виправдовуєшся - Вчора ти зробив що зміг. У місті пекло Дівчата майже голі Одну з них ти відокремлюєш Мимоволі. Зверхньо, але не високо Ти глянеш на мене і пройдеш Я бачу, моя дівчино, Що поки що



Birthmark

Birthmark

Yeeaaa yeaaaa Oooo oooo Yeeaaa yeaaaa Oooo oooo Yeeaaa I made the mark on February 1st between me and you you can call it birth the beginning of our universe remind me of alicia keys



Summer Sundown

Summer Sundown

[1st Verse:] There's a picture of a covered bridge, with water running under it flowing through my mind, takes me back in time. After haulin' hay all day, we'd stop by there and drop a




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.