FAQ
Приспів:
Факью, це мій айкью
Факью, все що свідомість отримала
Одні запитання й не одної відповіді від тебе факью (весь куплет - 2)
Чому я не маю можливості жити по-іншому?
Чому я вже звик до відчуття злості й депресії?
Чому все навколо змінилось і згадки з минулого ріжуть мене?
Чому я не маю можливості зараз отримати нове життя, га?
Куди зникає впевненість, коли повітря не вистачає?
Куди зникає сила, коли зникає впевненість?
Куди мені зникнуть, коли ненависть охоплює все моє я?
Коли вже я зникну, або коли зникне все що не я?
Приспів
Дай відповідь, мені зле
Я не шукав подібне
Мені це не все одне
Дай відповідь, мені зле
Для чого надії про краще майбутнє? Його нема!
Проблем не уникнути! Спокій найобує! Допомоги нема!
Чому саме так чи все це існує і де воно є?
Чи правда що там спокійніше?
Чому?
Приспів
Похожие новости.
Правда Рветься На Волю!
На вільній Україні - невільні люди, З діда-прадіда вчені, бути рабами. Краще мовчати, за це нічого не буде, Краще тримати - правду за зубами. А правда, рветься на волю, Правда хоче жити, По "павлівках" та по
Фальшива Ніч
Горить на майданах пітьма Це не так вже і погано для нас Ніби тінь що поруч йде Йде зі мною в ніч вона, вона. Отруту я вип’ю до дна Хо-го-гой Хоч я знаю що відьма вона
Прости Меня
Муз: Т.Буланова Сл. А. Боголюбов Год назад, а может раньше Мы на свадьбе у друзей. Я была тогда чуть младше, Ты со спутницей своей. Что-то голову вскружило, Захотелось быть с тобой, Я тебя приворожила, Я сказала: "Будь
A La Mode De Chez Nous
Ma?tre Gims : the hard The the the hard Savez-vous donner des coups A La Mode De Chez Nous The hard the the the hard Savez-vous donner des coups A La Mode De Chez Nous A mon avis a
Лабиринт
Где-то одна... И тишина ... Ночью заснуть этой я не смогла, не сумела. Снова лечу и не нахожу места себе я в этом мире. Ты слово «где?» Ищешь в толпе,
