Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

FAQ

В рубрике: Тексты песен — 05.06.2012

Приспів:
Факью, це мій айкью
Факью, все що свідомість отримала
Одні запитання й не одної відповіді від тебе факью (весь куплет - 2)

Чому я не маю можливості жити по-іншому?
Чому я вже звик до відчуття злості й депресії?
Чому все навколо змінилось і згадки з минулого ріжуть мене?
Чому я не маю можливості зараз отримати нове життя, га?

Куди зникає впевненість, коли повітря не вистачає?
Куди зникає сила, коли зникає впевненість?
Куди мені зникнуть, коли ненависть охоплює все моє я?
Коли вже я зникну, або коли зникне все що не я?

Приспів

Дай відповідь, мені зле
Я не шукав подібне
Мені це не все одне
Дай відповідь, мені зле

Для чого надії про краще майбутнє? Його нема!
Проблем не уникнути! Спокій найобує! Допомоги нема!
Чому саме так чи все це існує і де воно є?
Чи правда що там спокійніше?

Чому?

Приспів


Похожие новости.


Страх

Страх

Мені набрид страх і повністю залежати від нього В моїх очах ти маєш бачити холодний біль За всім цим поруч стоять Пігулки, драп і молитви Ваші очі, ваш погляд, ваш тупий біль Імунітет до оголеной



Кому, Зачем (дуэт с Ириной Дубцовой)

Кому, Зачем (дуэт с Ириной Дубцовой)

Кому... Глупая ну хочешь плачь Я буду за руку тебя держать Больно я-то знаю где На самом дне души, что не достать. Те кому мы не нужны Каждую ночь без стука в наши сны Так скажи мне



Ніч На Різдво

Ніч На Різдво

Чуєш, іде різдвяна ніч. Відкрий своє серце назустріч любові, Прислухайся до гармонії душі, Де сум не скорботний, А світлий і чистий... Веселка в дзвінкім бокалі Розвіє мої печалі, І вилиск в свічах блищить, В коханих очах. Зустрінемо свято разом, Відчинимо



Куба

Куба

Моя Люба – изящная натура. Любит шубы, носит алые губы. Но в последнее время невесело Любе – Она всё мечтает о туре на Кубу. В столе заказов Гонсалеса Марселя, Любушка, приветы для Кастро Фиделя. Желает ему



Black Zombie

Black Zombie

Uhh [Nas] Yo, you believe when they say we ain't shit, we can't grow? All we are is dope dealers, and gangstas and hoes? And you believe when they be tellin you lie, all




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.