Пиво, R’n’R, Футбол
Ну що з цим поробиш, такі ми вже люди -
Як є не цінуєм, а потім не буде.
У нас була команда, звалася Динамо,
Її розпродали до бісової мами.
Приспів:
Яка ганьба, який позор,
Ні пива, ні футболу,
Один рок-н-рол.
Яка ганьба, який позор,
Ні пива, ні футболу,
Один...
В нас було своє пиво, Львівське звалося,
Продатись Славутичу йому довелося,
Славутич - не пиво, Славутич - консерви,
Львівський завод увійшов в їх резерви!
Приспів
Та добре як подумати нема в нас рок-н-ролу.
І взагалі в країні в нас ніякого приколу,
Нема куди поїхати, нема куди сходити,
Нема кого послухати, ну як так можна жити!
Приспів
Похожие новости.
Серце
Кожен день, вечір і ранок я згадую погляд бажання, я згадую, як ми кохались, не зупинялись. О, мить! Але як, вітер мінливий ти вже став зовсім не рідний ти, нема того признання, тільки сподівання не зникають. Приспів: СЕРЦЕ - моє
Одиночество
Снова вижу тот же сон, Он опять пришел в мой дом И тебя с собой привел. Слишком сложно все забыть, Но еще сложней простить Одиночество мое. Боль, как осколок режет, Ноль по шкале
Keep Your Hands Off Her
She's all mine She mine, all mine, all mine I love the way she walks Yeah, she walk good I love the way she talks Aw yeah she talk good Keep your hands off of my
Згаяний Час
Час на безглузді дії згаяний Не вернеш, не відкупиш - марно спалений. Та що тримає в минулому твої почуття Відірвись від них іди собі у нове життя. Приспів: Відкривай горизонти нові у простір думки штовхай, Відкривай
L’appel D’air
Refrin: MASKA : Akhi, j'peux pas m'vesqui Dounia m'braque comme Tupac Biggy Elle veut pas d'biff juste prendre mon ?me Donne d'la monnaie pour m'ammener au mal (x2) J'ai peur d'?tre gore, comme la Cor?e
