Пиво, R’n’R, Футбол
Ну що з цим поробиш, такі ми вже люди -
Як є не цінуєм, а потім не буде.
У нас була команда, звалася Динамо,
Її розпродали до бісової мами.
Приспів:
Яка ганьба, який позор,
Ні пива, ні футболу,
Один рок-н-рол.
Яка ганьба, який позор,
Ні пива, ні футболу,
Один...
В нас було своє пиво, Львівське звалося,
Продатись Славутичу йому довелося,
Славутич - не пиво, Славутич - консерви,
Львівський завод увійшов в їх резерви!
Приспів
Та добре як подумати нема в нас рок-н-ролу.
І взагалі в країні в нас ніякого приколу,
Нема куди поїхати, нема куди сходити,
Нема кого послухати, ну як так можна жити!
Приспів
Похожие новости.
City Of Night
Taxi Cab, Taxi Cab, at the light Won't you take me on a ride through this city of night I got some money and I'm feeling fine I ain't in no hurry so
Колгосп
Дайте мені хлопці потримать кермо Бо я завтра їду на чуже село А в чужом селі машини ценниє Бо вони похожі на воєнниє Приспів: Наш колгосп, наш колгосп Виконав план по надою коз Повдівали наші хлопці картузи Та
Про Это
Все перепуталось как в фильмах о любви Твои глаза горели так же как мои Цветы и аромат парфюма от Chanel Ты был фотографом, а я была модель Моя динамика любовь, а твоя игра Но я
Патрон
Я держу в руке патрон: Гильза, пуля, капсюль… Так с любовью сделан он, Кто-то постарался. Получил зарплату в срок За работу мастер, Чтобы завтра кто-то смог С пулей обвенчаться. ПРИПЕВ: Не будите лихо, А не то разбудите, Не судите строго – Не
Ты На Свете Есть
Ты, Теперь я знаю, ты на свете есть. И каждую минуту Я тобой дышу, тобой живу И во сне, и наяву. Нет! Мне ничего не надо от тебя, Нет, все, чего
