Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Зима FM

В рубрике: Тексты песен — 08.06.2012

Знов сама біля вікна
Рівно опівночі буде зима
Все вже спить, стиха мить
По телефону знову мовчить.

Що колись було живим
Рівно опівночі зникне, як дим
Твої сни, що ти не згадав
Всі ці слова, що ти не згадав.

Серце навпіл, радість та біль
Ніч викладає всі карти на стіл
Твоє "чому?", моє "за що?"
Нова зима перетворить в ніщо.

Кілька хвилин, згаса екран
Все, що було, лишиться десь там
Там, де нема тебе й мене
Там, де то вже ніхто не знайде.

Ночі та дні сядуть на дні,
Щоб повернутись колись по весні
Холод і час прийдуть крізь нас,
Щоб нам сказати ще раз

Приспів:
Може колись з неба униз
Впаде зоря для мене,
Може колись прийде на біс весна.
Може ще раз вернеться час
І я побачу небо,
Може ще раз, для нас.

Досі сама біля вікна
Вже півгодини в ефірі зима
Холод бере мої думки,
А на мої сни хтось чіпляє замки.

Не полетиш і не заснеш
І ті замки вже не відімкнеш
Все, що було, все, що жило
Все впало на землю та снігом лягло.

Ночі та дні сядуть на дні,
Щоб повернутись колись по весні.
Холод і час прийдуть крізь нас,
Щоб нам сказати ще раз

Приспів (2)


Похожие новости.


Я Намалюю

Я Намалюю

Я намалюю... (3) Я малював сьогодні воду, вітри холодні, Між запахом лісним дочекав весни. Дощ намочив картину, що малював незримо, Десь при шляхах порожніх сліпий художник. Пера з небес снігами, перелистував вітрами Будні і вихідні, мої



Где Ты Теперь

Где Ты Теперь

Где ты теперь, человек мой дорогой Где ты теперь, кто сейчас с тобой ? Услышать хочу я голос родной Где ты теперь ? На каком краю земли ? Где ты теперь без моей любви Благословенны



In Loving Memory

In Loving Memory

You said yourself before, where are you? I'm needing you much more, I guess you never knew And now everything, is gonna fall apart I need you here, not just in my heart This



Don’t Be A Girl About It

Don’t Be A Girl About It

Any chance you get to play the warn out pity card Any opportunity to push my buttons hard It's getting old, your "poor me" thoughts Believe me, boy, when I say "so what" This



Living In The Material World

Living In The Material World

I'm living in the material world Living in the material world can't say what I'm doing here But I hope to see much clearer, after living in the material world I got born into the




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.