Що Нас Хвилює?
Що нас хвилює за вікном
Коли ми спим спокійним сном?
Тут атмосфера наша,
А там зовсім інакша
І несприйнятна загалом.
Там всі отрутою плюють,
Хвостами лагідно метуть,
Де треба квіти сіють,
Доглянуть і полиють
І на могилку принесуть.
Приспів:
Там нелічено чудес, що линуть із сердець,
Про них ми добре знаєм.
Все - події і слова направлені на нас,
Та ми їх обминаєм.
Спішать на поміч, аж падуть,
Лиш добре радісне несуть,
Поради пропонують,
Зовсім чужих не чують,
Ніщо не роблять як-небудь.
Приспів (2)
Похожие новости.
ZLO
Зло, зло, зло, зло, йобане Зло, зло, зло, зло, йобане Зло, зло, зло, зло, йобане Зло, зло, зло, зло... Настрій небезпричинно змінився Мені належить зло Роз’єбошив би пику кожному У горло встромив би скло На хуй тебе, на
Два Кольца
Муз: О.Молчанов Сл. А.Славоросов Ну, что же, мой родной, тебя уж нет со мной И все мое добро, все злато-серебро Под крышкою резной заветного ларца: Два тонких золотых кольца. Два лица, на фото два
Ілюзія
У місті жорстокому, у місті розлюченому Я заживляю свіжі рани розлучення, У пошуках спокою я тиняюсь по вулицях, Де ніхто не зупиниться, де ніхто не притулиться. Я не знаю, куди іти, я не знаю,
Сумно Мен
1 Сумно мені, Благаю, не кажи мені "ні". Дощами з неба падає ніч. Скажи мені, у чому тут річ?! Ніжний вогонь, Що йде від сонця твої долонь - Пекучий залишається слід - Я знаю це робити не слід! Приспів: Залиши
Гірка Ніч
Заснули люди в чорнім місті, під ковдрами леліють сни. Твоєї мрії не помістить цей світ безкраїй та тісний. Замовкли голоси охриплі, спокій крила розпина, північ зерна маку сипле, та не для тебе тишина. І ось дрібний чорнявий хлопець підніс
