Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

ЩастяНастяРадощ

В рубрике: Тексты песен — 30.08.2012

I
Крутився зранку глобус.
Ти щойно вийшла, підкатив мікробус
І навіть було місце,
Біля вікна щоб сісти спокійно,

В метро теж вільно
Куди подівся натовп?
Поїли дусту? Їдь спокійно,
Сьогодні в місті пусто

II
Триває свято -
Сьогодні лише дві пари
І всі чомусь щасливі
Примати. Примари.

Бач, танцюють всі клітини
Радіє кожен атом
Бо той клятий залік всім
Пропишуть, кажуть, автоматом

Приспів:
Ось воно, щастя, Настю.
Радість, ось і радість!

III
А ще в бістро пішли чутки
Що та, що мила всім кістки
Врешті решт перевелася
Ну і на вона здалася

На день усіх жінок зібрали гроші
Деканші щоб купити глечік
На 8ме буде дискотека
З неба падав вечір

IIII
Якщо щастить, то вже щастить
Маршрутка знову була в мить
Твій перший поверх,
Про всяк випадок грати

Нє радісь красівой в мами
Салдати-10 в тата
Скоріш поснійдай та лягай
Бо завтра знов вставати


Похожие новости.


Head Over Heels

Head Over Heels

I've been lurkin around for a very long time I wanted a virgin to call her mine when I saw you walking the street my metal heart started to beat you notice me, you



Спичка

Спичка

Вновь бегут мурашки по моей спине Почему-то снова, ты приснился мне Припев: Догорает быстро спичка, Не любовь, а так, привычка, Очертаний смутных череда Как темная вода, Как осенний лист упавший Ты замерзший и уставший Потерялся где-то навсегда, Я достану письма,



Вибач

Вибач

I’m sorry, коханий, Я так страждаю одна, Ми посварилися так по-дурному. Чому? Ти хочеш, я знаю, Ти так страждаєш один, Ми посварилися так по-дурному. Чому? I’m sorry, коханий, Пліз, милий, love is a play. I’m sorry, коханий, Я так чекаю тебе, Я



Сандугачым-гузэлем (Соловей-соловушка)

Сандугачым-гузэлем (Соловей-соловушка)

Сандугачым бик сайрыйсын, Ни монын бар бу айда? Мин дэ синен кебек монлы, Сабыр итэм шулайда. Припев: Сандугачым - гузэлем, Тибрэтмэ тал узэген; Тузэргэ калгач тузэрмен, Эзелсэ дэ узэгем. Сандугачнын балалары Талдан имэнгэ очты; Сандугачым телгэ килеп сабыр итэргэ кушты. Припев: Сандугачым - гузэлем, Тибрэтмэ



Родина

Родина

Меня давит мой патриотизм Я вижу талый черный снег А в нем торчат красные глаза И просят только смерти О том мечтал давно и Я Но спас меня патриотизм И Я день ото дня Все разжигал свой




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.