ЩастяНастяРадощ
I
Крутився зранку глобус.
Ти щойно вийшла, підкатив мікробус
І навіть було місце,
Біля вікна щоб сісти спокійно,
В метро теж вільно
Куди подівся натовп?
Поїли дусту? Їдь спокійно,
Сьогодні в місті пусто
II
Триває свято -
Сьогодні лише дві пари
І всі чомусь щасливі
Примати. Примари.
Бач, танцюють всі клітини
Радіє кожен атом
Бо той клятий залік всім
Пропишуть, кажуть, автоматом
Приспів:
Ось воно, щастя, Настю.
Радість, ось і радість!
III
А ще в бістро пішли чутки
Що та, що мила всім кістки
Врешті решт перевелася
Ну і на вона здалася
На день усіх жінок зібрали гроші
Деканші щоб купити глечік
На 8ме буде дискотека
З неба падав вечір
IIII
Якщо щастить, то вже щастить
Маршрутка знову була в мить
Твій перший поверх,
Про всяк випадок грати
Нє радісь красівой в мами
Салдати-10 в тата
Скоріш поснійдай та лягай
Бо завтра знов вставати
Похожие новости.
Envy
[CHORUS] Envy All they do is envy Don't they know what's in me? Don't they know I'm comin' back, swingin' for that envy Why would they offend me? Why they go against me? Don't they know I'm
Моя Малышка
Скажи проиграл,что для тебя важнее, Я один или тысячи твоих друзей, Мои песни,или же мои слова, Моя духа или же мои имя а. Когда я молча смотрю в твои глаза. Или говорю 'я люблю тебя' Просто
Загадай Бажання
Зорі падають, падають, падають, Не лишаючи в небі слідів. Я на тебе бажання загадую, Поки відблиск зорі не згорів. Я на тебе бажання загадую, На кохання взаємне твоє І радію, що зорі так падають, Вдячна долі, за
А Ты Меня Любишь? — Ага! (feat. DJ Slon)
На улице дождик, на улице слякоть, А им все равно. Идут они вместе, Один у них зонтик, Идут из кино. Маленькая девочка маленькому мальчику Задаёт вопрос: «Что такое небо? Что такое солнышко? Что такое любовь?» -А ты меня
Here We Go
You don't own me don't try to change me (Nah, man... I'm not quite finished yet! Haha… Whoo! [Verse 1] Girl, I think you just might of tried to pull a motherfuckin’
