Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

ШоПопалоШоу-2006

В рубрике: Тексты песен — 15.11.2012

I
Все, я більш не слюсар, я той, як? Промоутер!
Ще як? Продюсер! О, тепер я продюсер
Чотири мобіли, вирішую справи
Був вчора розпродаж, я взяв окуляри

Вдягнув та під дощ, як у фільмі Фелліні
Мокрі газети, пусті поштові скрині
Несуть мене ноги, несе Галя воду
Продюсер міркує: що ж треба народу?

Принести поїсти з заводу? Так!
А потім запити насолоду? Ще б пак!
А після у кріслі, як ведмежа грізлі
Споживати емоції стислі

Шанси, манси, щастя авансом
Люди, схоже, не виходять із трансу
Лялька співає, став хрестик
Крутися у труні, Елвісе Преслі

II
Тройка, тройка, тройка, тройка… Вам два бали!
Падає дощ на мої окуляри
Запах соляри, зустрічні перегари
Я так розумію, що досить про це

Досить про нарди, досить про правди!
Чим кращі підвали за мансарди?
Що з підвалу видно окрім ніг?
Заспівай про це. Ти - встиг.

Шикідим, ЩаКакДам, Істамбул, Магадан
Пісні про кохання співай по складам
Я па-м’я-та-ю ко-жен до-тик
Покажи пупік! А в пику, а в попік?

III
Здоровенькі були, я - артист, я співаю вживу!
Уерстердей”. Ні, це десь вже я чув,
Напевно у Гриши не гірше.
Хоча десь подівся той Грищенко Гриша.

Сували, піхали, продюсували
Навіть біг-борда йому купували
А потім скінчилися гроші.
Але співай, мій хороший, ми усіх - !

Навкруги багно, але пов’язані ми,
Шоу триває, співай, пацани!
З цієї кучи багна ми керуєм прогресом
Ти - супер, я - супер! Скинь ще раз SMSом


Похожие новости.


Ma Direction

Ma Direction

[Intro: Maitre Gims] On pr?tend pas ?tre des mod?les pour les gosses Ni pour personne d'autre ! On tiens juste ? dire que... le pont qui m?ne au succ?s Est un pont fragile [Couplet 1:



Всадник

Всадник

Нервно последний билет оторвав, Пьяный кондуктор проводит меня на перрон Старый обманщик, ночной мономах, Лучшее место займёт... И плацкартный вагон, Двигаться дальше впотьмах, Через столбов коридор, Стрелки считая, И щёлкая, словно затвор Я совершил преступленье своё, Сталь топора никогда не



Зимнее Солнце

Зимнее Солнце

Солнечный свет, зимний рассвет, Но не согреет он меня. Тайну любви держишь внутри, Но извини, так нельзя, Жить без тепла. С солнцем я тебя сравню В зиму лютую, так слепишь глаза Только, где твоё тепло? Где хранишь его,



Save The World

Save The World

We've got to save the world Someone else may want to use it So far we've seen This planet's rape, how we've abused it We've got to save the world The Russians have the biggest



День У День

День У День

Починаю день, як звичайна людина, п’ять хвилин на їжу, збирання годину забирає, Голова іде коловоротом, приїлися вже буденні турботи. Прямую швидко по рідному кварталу, на обличчі грає посмішка зухвала, Люди обходять мене стороною,




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.