Цуцики
Гарненьку, біленьку сорочку вдягаєш,
Чорні, кантові штани на тобі.
Навіть пастовані мешти взуваєш,
Ти ж ідеш до прикольних кобіт.
Зусріч рівно о шостій годині
І ти так мрієш побачити їх.
Але зупиняєшся по дурній причині -
На тебе валять пять скажених псів.
Дівчатка, пробачте, сьогодні я не з вами,
Дівчатка, краще приходьте у травмпункт.
Я б із вами гуляв ночами
Та зараз я не в стані, полежу ще тут!
Ти вже вдома, з здоров’ям все гаразд.
Сорочка й мештики у смітті.
І це проблема нема крутих прикрас,
Що робити без кобіт в житті?
Вони так сильно хотіли побачити
Тебе в цих нових і прикольних штанах.
Вони вже не зможуть тобі пробачити,
Бо це просто тьолки на каблуках.
Дівчатка добре, що я не з вами!
Дівчатка фу, дякую пси.
Шкода тільки мешти зі штанами,
Але все нормально, коли ще є труси.
Похожие новости.
Eye Of The Storm (HarDrum remix)
Sunshine, on a rainy day. Keeps the dark away, from me Moonlight, on a stormy night, Makes me feel alright, keeps me sane I’ve made up my mind it’s so clear to me. I’m walking
Тоб
Залишив день свої кольори, Я хочу спати, бачити сни. Про тебе. Знов я одна. Та ти забудеш. Дні навпаки, Згадати знову мої думки, Тікаю я в небуття. Стіна між нами, Глуха стіна назавжди. Одна, втікаю я. Де ти? Приспів: Ти -
Ода Нашей Любви (Вдох-Выдох)
Вдох-выдох и мы опять играем в любимых. Пропадаем и тонем в нежности заливах, Не боясь и не тая этих чувств сильных. Ловим сладкие грёзы на сказочных склонах. Вдох-выдох и мы опять играем в любимых. Пропадаем
Просерамера
Хто не знає ще Франківська? Вона файне, паньство, місто Гарно розташоване воно Як по місту ми гуляєм Франківчанок зустрічаєм Всі красиві,гарні, як в кіно. О! О! А по парку як гуляєм Та Шевченка привітаєм Квітами вшановуєм його. Його.
Battle For Britain (The Letter)
My, my, the time do fly When it's in another pair of hands And a loser I will be For I've never been a winner in my life I got used to stressing pain I
