Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Цуцики

В рубрике: Тексты песен — 15.11.2012

Гарненьку, біленьку сорочку вдягаєш,
Чорні, кантові штани на тобі.
Навіть пастовані мешти взуваєш,
Ти ж ідеш до прикольних кобіт.

Зусріч рівно о шостій годині
І ти так мрієш побачити їх.
Але зупиняєшся по дурній причині -
На тебе валять пять скажених псів.

Дівчатка, пробачте, сьогодні я не з вами,
Дівчатка, краще приходьте у травмпункт.
Я б із вами гуляв ночами
Та зараз я не в стані, полежу ще тут!

Ти вже вдома, з здоров’ям все гаразд.
Сорочка й мештики у смітті.
І це проблема нема крутих прикрас,
Що робити без кобіт в житті?

Вони так сильно хотіли побачити
Тебе в цих нових і прикольних штанах.
Вони вже не зможуть тобі пробачити,
Бо це просто тьолки на каблуках.

Дівчатка добре, що я не з вами!
Дівчатка фу, дякую пси.
Шкода тільки мешти зі штанами,
Але все нормально, коли ще є труси.


Похожие новости.


Eye Of The Storm (HarDrum remix)

Eye Of The Storm (HarDrum remix)

Sunshine, on a rainy day. Keeps the dark away, from me Moonlight, on a stormy night, Makes me feel alright, keeps me sane I’ve made up my mind it’s so clear to me. I’m walking



Тоб

Тоб

Залишив день свої кольори, Я хочу спати, бачити сни. Про тебе. Знов я одна. Та ти забудеш. Дні навпаки, Згадати знову мої думки, Тікаю я в небуття. Стіна між нами, Глуха стіна назавжди. Одна, втікаю я. Де ти? Приспів: Ти -



Ода Нашей Любви (Вдох-Выдох)

Ода Нашей Любви (Вдох-Выдох)

Вдох-выдох и мы опять играем в любимых. Пропадаем и тонем в нежности заливах, Не боясь и не тая этих чувств сильных. Ловим сладкие грёзы на сказочных склонах. Вдох-выдох и мы опять играем в любимых. Пропадаем



Просерамера

Просерамера

Хто не знає ще Франківська? Вона файне, паньство, місто Гарно розташоване воно Як по місту ми гуляєм Франківчанок зустрічаєм Всі красиві,гарні, як в кіно. О! О! А по парку як гуляєм Та Шевченка привітаєм Квітами вшановуєм його. Його.



Battle For Britain (The Letter)

Battle For Britain (The Letter)

My, my, the time do fly When it's in another pair of hands And a loser I will be For I've never been a winner in my life I got used to stressing pain I




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.