Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Цуцики

В рубрике: Тексты песен — 15.11.2012

Гарненьку, біленьку сорочку вдягаєш,
Чорні, кантові штани на тобі.
Навіть пастовані мешти взуваєш,
Ти ж ідеш до прикольних кобіт.

Зусріч рівно о шостій годині
І ти так мрієш побачити їх.
Але зупиняєшся по дурній причині -
На тебе валять пять скажених псів.

Дівчатка, пробачте, сьогодні я не з вами,
Дівчатка, краще приходьте у травмпункт.
Я б із вами гуляв ночами
Та зараз я не в стані, полежу ще тут!

Ти вже вдома, з здоров’ям все гаразд.
Сорочка й мештики у смітті.
І це проблема нема крутих прикрас,
Що робити без кобіт в житті?

Вони так сильно хотіли побачити
Тебе в цих нових і прикольних штанах.
Вони вже не зможуть тобі пробачити,
Бо це просто тьолки на каблуках.

Дівчатка добре, що я не з вами!
Дівчатка фу, дякую пси.
Шкода тільки мешти зі штанами,
Але все нормально, коли ще є труси.


Похожие новости.


Там, За Горою

Там, За Горою

Там за горою, там біля броду Брала дівчина чистую воду, Несла під гору повне відерце - Та й загубила там своє серце. Приспів: Там за горою, там за крутою Тихо пливе воно вниз за водою, Грає на



Ты Обещал

Ты Обещал

Только, где дождь, только, где ночь, Ты говорил, что мог помочь, Только забыть, только уйти, И ты поможешь мне найти Теплый прилив, свет от улыбки, Нежно коснешься, забудем ошибки, Всё, что было, оставим за гранью, Ведь ты



Нихера Не Рэппер

Нихера Не Рэппер

Яу яу ебашим высший пилотаж... Не хуже Джима Керри рожи корчить умею Только когда покуришь ха? Да нет, в любое время В начале недели в маске курьера Уже начинаю бегать по столичным улицам серым Попросту



Ангел

Ангел

Inside you everything is wrong And you don't know What's going on Do anybody can explain? Icon to you I hope I'm bright And I will stay with you tonight I will defend you and I know I'm



One Last Chance

One Last Chance

Tell me what you need and I will find a way to stop the bleeding; No, don't add to my mistakes. Tell me you're not leaving and I'll tell you everything you




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.