Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Мара

В рубрике: Тексты песен — 13.11.2012

(музика & слова Чура)

Чом ти, калинонько, та й похилилася?
Чом ви, матуся, та й зажурилися?
Чом Сонце в небі та й почорніло?
Чом босий стою, сорочка біла?
Маро, бабуся Марено,
Чорная хустина, уклін тобі ниць!
Ти, сива, повідай, скажи мені, мудра -
Чи славно я бився, чи чесно я жив?
Без меча та надії,
Без пісень та Богів,
Чи за сон, чи за мрію,
Як я бився, як жив?
Чи не зрадив я Роду,
Чи ім’я не зганьбив?
Чи поглянути зможу
У світлі очі Богів?
Маро, все відаєш-знаєш,
Скажи, що сильніше – чи правда, чи страх?
Чи бити поклони, чи битись до скону,
За срібло в руках чи за світло в серцях?
Без меча та надії,
Без пісень та Богів,
Проти чорної сили,
За дітей та батьків!
Чи не марна та битва,
Чи потрібна та честь?
Де той сон, де та мрія,
Розкажи мені, Смерть!
Давно те було. Билися воїн славний
Та чорний змій, що сто голів мав.
Як той лицар одну голову зруба,
У того змія дві вироста.
Чого ж ти, синку, душу віддав ворогам,
Про них співав, до них промовляв?
За що ж бився, що виростив, збудував?
Що залишив по собі синам?”
Маро, пусти мне, Маро!
До світлого Сонця, своєї землі!
Зведу я палати із чистої Правди
Для нашого Роду та світлих Богів!
Без меча та надії,
Без пісень та Богів,
Бьються воїни білі
Проти нелюдів злих!
А за що вони б’ються,
Та й не знають самі.
Ой радіють, сміються
Чужинецькі боги!


Похожие новости.


Johanna

Johanna

Shut up Shut up Shut up Shut up Feel me Touch me Gimme some more Please me, please me Stop at the store And make me nicer, brighter, wiser Buy me some more, more, more. Feel me Touch me Gimme some more Call me,



American Dreamin’

American Dreamin’

Dreamed of you this morning Then came the dawn, and I thought you were here with me If you could only see How much i love you That's all that's all that's all baby Oh



Take You Back

Take You Back

You think this love won't be lasting, And all that you've got is bad luck, But why should I do about my love, The love that is never cry enough,



Квітка

Квітка

Слова : Zоряна Музика: Zоряна Темно, в душі моїй омана Небо ховає теплі рани Сонце, так хочу його впустити, вміти жити Бачу як люди завмирають Запах грошей усе вбиває Серце вкривається склом, чому радіти? Приспів: ЯК ТАК зникає твоя



Я Повертаюсь Додому

Я Повертаюсь Додому

Я довго йшов Стежками темними Я йшов за веселкою У пошуках Слова Загаслі цигарки Затерті кросівки Усюди казали: Вертайся додому Я довго йшов Не бути б на місці І я довго думав Сенс тільки в русі Залиті кордони Застиглі фігури Які ми з тобою Були




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.