Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Мара

В рубрике: Тексты песен — 13.11.2012

(музика & слова Чура)

Чом ти, калинонько, та й похилилася?
Чом ви, матуся, та й зажурилися?
Чом Сонце в небі та й почорніло?
Чом босий стою, сорочка біла?
Маро, бабуся Марено,
Чорная хустина, уклін тобі ниць!
Ти, сива, повідай, скажи мені, мудра -
Чи славно я бився, чи чесно я жив?
Без меча та надії,
Без пісень та Богів,
Чи за сон, чи за мрію,
Як я бився, як жив?
Чи не зрадив я Роду,
Чи ім’я не зганьбив?
Чи поглянути зможу
У світлі очі Богів?
Маро, все відаєш-знаєш,
Скажи, що сильніше – чи правда, чи страх?
Чи бити поклони, чи битись до скону,
За срібло в руках чи за світло в серцях?
Без меча та надії,
Без пісень та Богів,
Проти чорної сили,
За дітей та батьків!
Чи не марна та битва,
Чи потрібна та честь?
Де той сон, де та мрія,
Розкажи мені, Смерть!
Давно те було. Билися воїн славний
Та чорний змій, що сто голів мав.
Як той лицар одну голову зруба,
У того змія дві вироста.
Чого ж ти, синку, душу віддав ворогам,
Про них співав, до них промовляв?
За що ж бився, що виростив, збудував?
Що залишив по собі синам?”
Маро, пусти мне, Маро!
До світлого Сонця, своєї землі!
Зведу я палати із чистої Правди
Для нашого Роду та світлих Богів!
Без меча та надії,
Без пісень та Богів,
Бьються воїни білі
Проти нелюдів злих!
А за що вони б’ються,
Та й не знають самі.
Ой радіють, сміються
Чужинецькі боги!


Похожие новости.


Твой Бой

Твой Бой

Это снова я, девушка я твой мен Убери вибратор и потрогай мой член Поднимите юбки вверх, ну вот… Покажите мене чё у вас там между ног Я тебя не знаю, но всё хочу узнать Если



Саксофон

Саксофон

Сниться мені дивний сон, Сон дивний, В сні моєму грає саксофон, Саксофон срібний. Саксофон співає, Розриває небо, Мучить мене дивний сон - Знову я лечу до тебе. Все життя - один перон, Мій поїзд від’їжджає. На пероні грає саксофон, Знов мене



She Went Quietly

She Went Quietly

There's really not so much to tell. She was 29, showing signs of doing well for herself. She never spoke of feeling sad. Was, oh, so close with the family and friends she had around



Livin’ In Twilight

Livin’ In Twilight

I was born on the border Of darkness and light. I tried to feel their strength, But I was crucified. Indestructible body Lied under snow And time flows very slow. I've been punished by darkness I've been damned



Up Out My Face

Up Out My Face

Eh eh eh Eh eh eh Na na na na [Verse 1:] I thought we had something special We had something good But I should have had another mechanic under my hood If you see me walking




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.