Зимно Там (разом з Юрієм Гнатковскі)
Час вже іти
Але надворі зимно так
Ти кажеш покинь
Тому що зимно там
Цей вечір такий
Як добре, що ти зайшла
приємний був
В моїх руках твоя рука
Мама турбуватиметься
На варто так лякатися
Татко зачекається
Нічого з ними не станеться
Справді вже збиратись час
Буду сперичатися
Що ж, випю ще ковток вина
Наллю із радістю я
Кругом іде голова
Погода погана там
Мабуть від вина,
Завірюха мете страшна
Я втратила розум
А вдома тепло для нас
А тебе знайшла
Так романтично горить свіча
Я мусила б сказати "ні, ні, ні"
Чому ти не залишишся
І спроби вже були піти не раз
Я ж кажу цей вечір для нас
Час вже іти
Чого ти це знову
Але ж там зимно так...
Я справді вже йду
Там холодно я кажу
У відповідь "ні"
Там зимно кажу тобі
Приємний і теплий вечір цей
Поглянь, за вікном мете
Щасливий я що ти зайшла
Підозрюватимуть батьки
Які ці губи спокусливі
Спитають де була і з ким
Як хвилі тропічного моря
Не знаю я як бути мені
Так, твої губи спокусливі
Залишусь ще напевно на мить
Це приємно чути мені
Вже мушу іти
Ти справді замерзнеш там
А тут залишишся ти
Залишусь сам
А завтра розмови і
В душі почуття горить
страшні плітки
Це не бери до голови
Я мусила б сказати "ні, ні, ні"
Чому ти не залишишся
І спроби вже були піти не раз
Я ж кажу цей вечір для нас
Час вже іти
Чого ти це знову
Але ж там зимно так...
Похожие новости.
Чёрные Бушлаты
За нашей спиной остались паденья, закаты, Ну хоть бы ничтожный, ну хоть бы невидимый взлет! Мне хочется верить, что черные наши бушлаты Дадут нам возможность сегодня увидеть восход. Сегодня на людях сказали: "Умрите геройски!" Попробуем
Місяць І Зіроньки
Місяць і зіроньки, Чом ви не сяєте? А мій милий любить другу, Чом ви не скажете? Він другу полюбив, За мене забувся, Моє серденько в грудях б’ється, Вороги сміються. Вороги, вороги, За що ви судите? Я вашого не люблю, Мого не
Быстрее Звука
Когда с часов глаза-нули Будут вдаль смотреть, Я буду вновь на край земли В облаках лететь. И будет мне блестеть крыло Серебром дождя. А во вчера осталась ты И в завтра нет тебя. Припев: Встречей живёт разлука, Только представь себе. В
My Life’s Been A Pleasure
I still love you as I did in yesterday Many years have gone by though it seems just like a day It's no wonder that I love you you have been so
Спасибо
Месяц в небе плыл, землю серебрил, Звезды сонные сторожил. Ветер ворожил, пепел ворошил, Память в прошлое уносил. Вспоминалось, что жил, время торопил, Сразу двум богам не служил. Страх развеял в прах на семи холмах Верил и грешил
