Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Зимно Там (разом з Юрієм Гнатковскі)

В рубрике: Тексты песен — 14.11.2012

Час вже іти
Але надворі зимно так
Ти кажеш покинь
Тому що зимно там
Цей вечір такий
Як добре, що ти зайшла
приємний був
В моїх руках твоя рука

Мама турбуватиметься
На варто так лякатися
Татко зачекається
Нічого з ними не станеться
Справді вже збиратись час
Буду сперичатися
Що ж, випю ще ковток вина
Наллю із радістю я

Кругом іде голова
Погода погана там
Мабуть від вина,
Завірюха мете страшна
Я втратила розум
А вдома тепло для нас
А тебе знайшла
Так романтично горить свіча

Я мусила б сказати "ні, ні, ні"
Чому ти не залишишся
І спроби вже були піти не раз
Я ж кажу цей вечір для нас
Час вже іти
Чого ти це знову
Але ж там зимно так...

Я справді вже йду
Там холодно я кажу
У відповідь "ні"
Там зимно кажу тобі
Приємний і теплий вечір цей
Поглянь, за вікном мете
Щасливий я що ти зайшла
Підозрюватимуть батьки
Які ці губи спокусливі
Спитають де була і з ким
Як хвилі тропічного моря
Не знаю я як бути мені
Так, твої губи спокусливі
Залишусь ще напевно на мить
Це приємно чути мені

Вже мушу іти
Ти справді замерзнеш там
А тут залишишся ти
Залишусь сам
А завтра розмови і
В душі почуття горить
страшні плітки
Це не бери до голови

Я мусила б сказати "ні, ні, ні"
Чому ти не залишишся
І спроби вже були піти не раз
Я ж кажу цей вечір для нас
Час вже іти
Чого ти це знову
Але ж там зимно так...


Похожие новости.


[кОдакУбику]

[кОдакУбику]

Ми з "Midnight Blue" робили чи то сагу, чи то раггу, Одначе, двинув кони наш старий хард-диск. Проте, з’явився Кубик, що він мав наснагу, Мав Norton Disk Editor й драйвер ruki.sys. Вони з Андрієм



Песня Вани У Мари

Песня Вани У Мари

Я полмира почти через злые бои Прошагал и прополз с батальоном, А обратно меня за заслуги мои С санитарным везли эшелоном. Привезли на родимый порог - На полуторке к самому дому. Я стоял и немел, а



Що То За Предиво

Що То За Предиво

Що то за предиво - в світі новина, То Діва Марія сина зродила. А як вона породила, у ясельця положила Пречиста Діва. А Йосиф старенький над ясельцями стоїть, Ісусові Христові оксамит стелить. А Марія прибігає до



Weightless (Less Is More Version)

Weightless (Less Is More Version)

I have to keep reminding myself I'm not like anyone else That's my face on my ID That makes me VIP No one exactly like this No one with my finger prints No one can touch



Самольотик

Самольотик

Снова выбило пробки, Мы в высотной коробке. Пьем сухое, сидим и едим в темноте. Неожиданно теплый барабанит по стеклам, К нам по-прежнему ходят булаты не те. Слишком мятно и мутно, Слишком часто и честно Бьется пульс по карманам




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.