Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Зимно Там (разом з Юрієм Гнатковскі)

В рубрике: Тексты песен — 14.11.2012

Час вже іти
Але надворі зимно так
Ти кажеш покинь
Тому що зимно там
Цей вечір такий
Як добре, що ти зайшла
приємний був
В моїх руках твоя рука

Мама турбуватиметься
На варто так лякатися
Татко зачекається
Нічого з ними не станеться
Справді вже збиратись час
Буду сперичатися
Що ж, випю ще ковток вина
Наллю із радістю я

Кругом іде голова
Погода погана там
Мабуть від вина,
Завірюха мете страшна
Я втратила розум
А вдома тепло для нас
А тебе знайшла
Так романтично горить свіча

Я мусила б сказати "ні, ні, ні"
Чому ти не залишишся
І спроби вже були піти не раз
Я ж кажу цей вечір для нас
Час вже іти
Чого ти це знову
Але ж там зимно так...

Я справді вже йду
Там холодно я кажу
У відповідь "ні"
Там зимно кажу тобі
Приємний і теплий вечір цей
Поглянь, за вікном мете
Щасливий я що ти зайшла
Підозрюватимуть батьки
Які ці губи спокусливі
Спитають де була і з ким
Як хвилі тропічного моря
Не знаю я як бути мені
Так, твої губи спокусливі
Залишусь ще напевно на мить
Це приємно чути мені

Вже мушу іти
Ти справді замерзнеш там
А тут залишишся ти
Залишусь сам
А завтра розмови і
В душі почуття горить
страшні плітки
Це не бери до голови

Я мусила б сказати "ні, ні, ні"
Чому ти не залишишся
І спроби вже були піти не раз
Я ж кажу цей вечір для нас
Час вже іти
Чого ти це знову
Але ж там зимно так...


Похожие новости.


Bitch Is Crazy

Bitch Is Crazy

Aww man Ho! Yes! Hahaha Yea... Can ya'll hear me out there It's a lovely night tonight ain't it Yea I know I know what they thinkin they, they hear the beat they aleady scared You know



La Vita E’ Una

La Vita E’ Una

Questa vita non la cambierei Anche se alle volte picchia duro E ti senti spalle al muro Circondato dai guai E gli amici sembrano stranieri Che tu non capisci mai Gridi aiuto ma la voce tua E'



Action

Action

I don`t wanna be alive By Your side And I know I`m gonna send Mayday I don`t wanna have a deal Your chilled eyes `Cause they cut me like a knife Baby Wish You feel a bit alone When



Ой На Горі Вогонь Горить

Ой На Горі Вогонь Горить

Ой, на горі вогонь горить, А в долині козак лежить, Накрив очі китайкою, Заслугою козацькою. А що в голові ворон кряче, А в ніженьках коник плаче, Біжи коню дорогою Степовою широкою. Ой, на горі вогонь горить. Ой, на горі



Хай Йдуть Дощ

Хай Йдуть Дощ

Що загубили ми в саду Слід наших мрій Що ми взяли сюди з собою А що лишили назавжди Що нам вдалося зберегти Тепло дощів Чим ми прикрасили дорогу І скільки кроків у пітьмі Тепер над нами нове небо І




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.