Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Кока-кола

В рубрике: Тексты песен — 27.06.2012

Все по колу кока-колу,
Кока-колу не пили діди.
Футболу, бейcболу,
Тосолу, росолу небуло, було
Не було біди.
Жили у Раю пацан і чувіха.
Сказано - Яблук не красти - Блядь,
А воно взяло на себе гріха
І тепер у нас зуби болять.

Перші болюції-революції
Були, були будуть і є.
Будуть платину, золота унції,
Землю ділить на своє і моє.
Одні засади куди не підеш
Піп, равін, далай-лама, ксьондз.
А хто російською, хто на ідиш.
А хто я є? А я хто є?

А мене не цікавить історія,
Імператорський балезад бале,
Ціни в ресторані Асторія,
Опустили, підняли, посадили, вкрали.

Все мине - люди розумні.
Осінь, зима, весна, літо.
Нам на тому світі в грудні
Не потрібне буде пальто.
І все по колу, діти в школу,
діти в школу повинні йти.
А все по колу, а кока-колу
В нас кока-колу не пили діди.


Похожие новости.


Under Ground Kings

Under Ground Kings

[Verse 1] Bridge over troubled water, ice in my muddy water Rich off a mixtape, got rich off a mixtape Probably shouldn't be driving, it just got so much harder Can't even see straight,



Мой Друг Рэй Чарльз

Мой Друг Рэй Чарльз

Мой друг Рэй Чарльз, говорят, снова играет в барах. Говорят, он снова в форме, и не такой уж старый. Говорят, он слеп, как и прежде, все в тех же очках. И на его



Сумна Казка №1

Сумна Казка №1

Жив на світі хлопчик, добрий і вродливий, у маленькім домі з сонечком в вікні. Сонечко світило, а дитя раділо, в житті не знало горя і біди. Мати рано встане, сина нагодує, візьме на руки: бач безцінний скарб. А дитя сміється, мов струмочок ллється, цілує



Ясные Светлые Глаза

Ясные Светлые Глаза

Я люблю глядеть в глаза твои ясные, Что ж они сейчас хранят тайну? Неужели дни прошли наши красные? И вернется ли назад наш май? Ясные, светлые глаза вижу я в сияньи дня, Не кори меня,



Диалог У Телевизора

Диалог У Телевизора

— Ой, Вань, гляди, какие клоуны! Рот — хоть завязочки пришей… Ой, до чего, Вань, размалеваны, И голос — как у алкашей! А тот похож — нет, правда, Вань,- На шурина — такая ж пьянь. Ну




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.