Кока-кола
Все по колу кока-колу,
Кока-колу не пили діди.
Футболу, бейcболу,
Тосолу, росолу небуло, було
Не було біди.
Жили у Раю пацан і чувіха.
Сказано - Яблук не красти - Блядь,
А воно взяло на себе гріха
І тепер у нас зуби болять.
Перші болюції-революції
Були, були будуть і є.
Будуть платину, золота унції,
Землю ділить на своє і моє.
Одні засади куди не підеш
Піп, равін, далай-лама, ксьондз.
А хто російською, хто на ідиш.
А хто я є? А я хто є?
А мене не цікавить історія,
Імператорський балезад бале,
Ціни в ресторані Асторія,
Опустили, підняли, посадили, вкрали.
Все мине - люди розумні.
Осінь, зима, весна, літо.
Нам на тому світі в грудні
Не потрібне буде пальто.
І все по колу, діти в школу,
діти в школу повинні йти.
А все по колу, а кока-колу
В нас кока-колу не пили діди.
Похожие новости.
Планета
Вона не велика як синій флакон я перевірив системи поки що всі в нормі разом "давай", я протягнув їй руку "давай" сказав я і дав їй свою руку Приспів: Давай Підемо разом (5) Ла ла-ла-ла-ла-ла-ла-ла-ла Підемо Ла ла-ла-ла-ла-ла-ла-ла-ла Ми бачимо
Велике Діло (ну то й що?)
Всі лізуть вище, лізуть вгору, спробуй, може й ти, І то не сором, ніякий не бруд – таке робити, Бо смерть лікується погано – так завжди було, І всі шукають, як їм вижити... Велике
Жара
Мы забываем о том,что была непогода, Мысли уже где-то там,далеко,где моря И все девчонки теперь смотрятся по-другому, И улыбаются так.,что по телу жара И улыбаются так.,ну просто жара А-а-а Ну вот наконец-то жара А-а-а Тебя обожаю,да-да А-а-а И мы отойдем
Новые Крылья
(Музыка и Слова – Блондинка КсЮ) Так смешно тебе, Что тушь потекла, Лицо в крови, Испачкано платье… Но знаешь, я не обижаюсь, Я знаю, - ты слишком был зол Чего ты ждешь?! чего ты ждешь?! Меня уже ты
Там В Горах Карпатах
Там в горах Карпатах там Лемко иде Він гарду Лемкыню за руку веде Там пташкы сьпівают Весело все у-ха-ха-ха Голос сопівкы там чути што дня Село меж горами в нім Лемко жыє З горы быстра ричка
