Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Дорогою Вічност

В рубрике: Тексты песен — 02.11.2012

Дорогу твою не змінити -
Вона оповита голими гілками
Й камінням під ногами.

Але ти зможеш повернутись,
Усе забути і мене знайти -
Я чекаю, йди...

Приспів:
Ти побачиш світ моїх снів.
Ти почуєш пісню небесних птахів
І відчуєш свободу ночей,
Що розкидують зорі на небосхил.

Я зруйную віру печер.
Я збудую храми вічних озер,
І ми вийдемо в неосяжні лани
Танцювати під дощем.

У серці, бо поряд різні люди,
Спокою не буде й воля рветься в тебе
Як місяць в денне небо

І я знаю, що ти скоро
Перетнеш це море чорної води -
Я чекаю, іди...

Приспів

Думки застигли у скульптурах,
І лежать в тортурах теплі білі дні,
Що воскресають навесні

І ти надію не втрачай
І не поспішай сюди зійти -
Я чекаю завжди...

Приспів

Це стрибок до сірих вершин.
Це початок буття нової душі,
Що не буде шукати себе
І блукати лісами на самоті

Ти поринеш у світ моїх снів.
Я проведу тебе до сивих степів,
Де чекає вічне життя
Й вільний подих кришталевих ідей.


Похожие новости.


Mama Don’t Cry

Mama Don’t Cry

Mama don't cry, don't you worry about me I'm a little bit scared but I'm gonna be all right I've got the letter that you gave me folded in my pocket I've gotta



Нам Расставаться Жаль

Нам Расставаться Жаль

Я пел тебе, как мог, Мой добрый зритель, Ты для меня был Бог, и вдохновитель. Ты озарил меня, огнём улыбок, И должен я сказать, Глядя в этот зал, Тебе: “Спасибо!” Знай , зритель, без тебя, В этой



Can’t Escape From You

Can’t Escape From You

Oh the evening train is rolling All along the [homeward] way All my hopes are over the horizon All my dreams have gone [astray/away/in vain] . . . The hillside darkly [shaded/shading] . . .



Сихів

Сихів

Сихів зі мною, Сихів з тобою, Сихів назавжди, Сихів пацанчики! Сихів без психів, Сихів зі мною, Сихів з тобою, Сихів, поїхали (Lets go)! Я люблю на Сихові кататися на скейті, Я люблю на Сихові шпіляти в футбол. Я люблю по



Tears Dry (Original)

Tears Dry (Original)

All I can ever be to you is a darkness we once knew And this deep regret I had to get accustomed to Once it felt so right as if a place




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.