Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Бандити

В рубрике: Тексты песен — 05.10.2012

Open your eyes - відкрий свої очі
Нарешті ми знов дочекалися ночі
В ритмі тіней, в танцях нашого тіла
Ми, як завжди, збивали приціли

Приспів:
І тільки зранку продовжимо жити
А цієї ночі ми з тобою бандити, бандити, бандити
Стій, стріляю! - А йди ти, а йди ти, а йди ти
Ми бандити, бандити, бандити
Стій, стріляю! - А йди ти, а йди ти, а йди ти

Слухай мене і тюрма омине
Все найкраще для тебе, все найгірше - моє
Я бачив як було, я знаю як є
Послухай мене, ну послухай мене

Приспів (2)

Бандити, бандити, бандити
Стій, стріляю! - А йди ти, а йди ти, а йди ти
Ми бандити...


Похожие новости.


Hot Dog

Hot Dog

Disco Foo! Yo, I work out every day "You sexy!" Yeah that's what they say I eat right and shake a minute (uh) "You lost 30 pounds?" Yeah they say I did it Look, I don't care



Elevator

Elevator

In the elevator, I pick my floor, And if I wanna battle, I pick my war, Hold tight, Hold on, Hold tight, I was blind for a time, Now I find, The choice is mine, And I get seasick, On dry



Its A Shame

Its A Shame

[20 seconds of instrumental to open] [Z-Ro] Who else but me, can see the state of emergency that we face Cause wearin of certain clothin can get a brother a case Talkin pants, Air



Nothin’ Goin’ Wrong Around Here

Nothin’ Goin’ Wrong Around Here

Ain't but a half a mile between the city limit signs Population nine hundred 'n' nine A lotta front porch swingin', down home livin' Friday night hell raisin', Sunday morning repentance We got our



Ed Io Non Ci Sto Pi?

Ed Io Non Ci Sto Pi?

Ciao che fai ti sento un po' confusa lo sai io sto qua e non so ancora poi cosa sar? di noi si sa fino a ieri eravamo con un sogno nella mano. Ciao che vuoi mi




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.