Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Гоголя

В рубрике: Тексты песен — 05.11.2012

Тільки Бог розсипав зорі,
А на хутір впала ніч.
Хитрий чорт кудись поніс
Срібний Місяць у долонях.

Двоє друзів у ту пору
Обійнявшись йшли в шинок.
Й зупинились на дорозі
Посовітуватись щоб!

- Куме, трясьця його матір,
Щось не видно ні чорта!
Десь не бачу де та стежка,
Що у шинок заверта.

- Намело багато снігу,
Нігде випить й закусить.
Може зайдем до Солохи?
Он у шибці щось горить!

А Солоха - вража баба,
З чортом водить мармелад!
Пригоща горілкой з салом,
Й вертихвостить пишний зад.

Коли: Шасть! Бубух! Агова!
Хтось у двері калата.
І гука: - Егей! Солоха!
В чорта в хвіст пішла душа.

А Солоха, не злякавшись,
Чорту каже: - Лізь в мішок!
А сама мерщій до двері
Подивитись хто ж прийшов.

Веліколєпная Солоха, добрий вечір, добрий час!
З моїм кумом, Опанасом, на Різдво прийшли до вас!
Став люб’язная Солоха самогона й свіжини,
Бо на дворі завірюха, що й не дійдеш до корчми!

Гості пили та гуляли, били чорта по горбу!
Танцювали і співали, й цілувались до впаду...
А кінець цієї пісні мені влом уже співать,
Тим, хто хоче знати далі, треба Гоголя читать.

Гоголя... а подать сюда Гоголя...
Гоголя...


Похожие новости.


Свидание С Отцом

Свидание С Отцом

Он послал ей письмо, отпустил словно птицу с руки Далеко, далеко по течению вечной реки Дочь открыла письмо по утру в городке небольшом. Сколько лет уж прошло, только память пробило как гром. В год



Christmas Love

Christmas Love

Baby I will not pout Baby I will not cry Cause I got your love this christmas time When the snow's on the ground And it's freezing outside I got your love this christmas On every



Вдвоем (feat. 5ivesta)

Вдвоем (feat. 5ivesta)

Припев: Подойди ко мне и одари меня своей улыбкой Которая внутри меня станет огнем От которой почва под ногами будет снова зыбкой И от земли неспешно оторвемся мы вдвоем. Прикосновения нежные нас будут согревать И стрелки



You Always Hurt The One You Love

You Always Hurt The One You Love

You always hurt the one you love The one you shouldn't hurt at all You always take the sweetest rose And crush it till the petals fall You always break the kindest heart With a



Серденько

Серденько

Опадає в ранці зоря, Сонце опікає їй крила. Очі, мов алмази горять, Але я тебе розлюбила. Не кохай так сильно мене, Не карай себе, ти не винен. Я тобі кажу: все




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.