Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Кіно

В рубрике: Тексты песен — 10.10.2012

Я у наркотичному кіні
І падають смарагди уві сні,
З неба падають усюди.
І думки літають як дурні,
Бо я у наркотичному кіні,
Я врубаюсь ніби вуду.

Я ловити промені твої
У тумані буду і вночі,
Навіть аж до ранку буду.
І не шкода часу мені свого,
Я себе шукаю самого
В променях твоїх усюди.

Лунають заморочені пісні,
А я у наркотичному кіні,
Думки сягають аж до неба.
Я втамувавши спрагу по весні
Знову в наркотичному кіні
Й іншого мені не треба.

Я продививсь на стелі вже дірки,
Через дах дивлюся вже на зірки,
Лежати вже немає змоги.
Я намагаюсь шлях знайти вві сні,
Але у наркотичному кіні
Вже нема назад дороги.


Похожие новости.


Why Don’t You Try

Why Don’t You Try

I am a woman Cut in two By ambitious pride Stuck in my ways Between you and my other life Now I have been around enough to know when love has ended But I believe that



Bad Kids

Bad Kids

We don't care what people say We know the truth Enough is enough with this horse sh*t I am not a freak I was born with my freedom Don't tell me I'm less than my



Смогла

Смогла

Я живу, где тени Уберечь сумели Всё, всё, что было между нами, Я бегу по краю От вещих снов сгораю Я, Я в этой жизни без тебя Смогла, жизнью твоей была За тебя отдала, ты слышишь Я душу



Ганджа Андибер 2000

Ганджа Андибер 2000

Ганджа вкритий РЕПом, чімиргез не п’є, Носить "піраміди" RIFLE з ремінцем. До шинкарки заграє, а шинкарка не дає. Партагас не курить - береже торчун, Палить іноземний, імпортний тютюн. Приспів: Калавер Ганджа Андибер - бахур той. Калавер -



Что Теряю Я

Что Теряю Я

Ставлю r'n'b, я в наушниках Спросишь - почему ? Потому что f*ck! Твои мысли вслух у компьютера Слушать как ты крут, а я глупая Что теряю я, потеряв тебя Не могу понять, что теряю




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.