Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Кіно

В рубрике: Тексты песен — 10.10.2012

Я у наркотичному кіні
І падають смарагди уві сні,
З неба падають усюди.
І думки літають як дурні,
Бо я у наркотичному кіні,
Я врубаюсь ніби вуду.

Я ловити промені твої
У тумані буду і вночі,
Навіть аж до ранку буду.
І не шкода часу мені свого,
Я себе шукаю самого
В променях твоїх усюди.

Лунають заморочені пісні,
А я у наркотичному кіні,
Думки сягають аж до неба.
Я втамувавши спрагу по весні
Знову в наркотичному кіні
Й іншого мені не треба.

Я продививсь на стелі вже дірки,
Через дах дивлюся вже на зірки,
Лежати вже немає змоги.
Я намагаюсь шлях знайти вві сні,
Але у наркотичному кіні
Вже нема назад дороги.


Похожие новости.


Maybe You Heard

Maybe You Heard

Maybe you've heard your ole buddy's gone crazy Searching for words too deep sweet reason and rhyme Livin' alone more and more and he's prone to be lazy turnin' to stone blasted



Co’N’Dorn

Co’N’Dorn

Он,он из желтый стали,его все ждали,он,как минимум,вечный Он,он не новый,не старый,как ни странно,он чисто сердечный Правда,его каждому надо,парень ты или баба Хотя бы встретится взглядом бл* буду Только не слушаюсь маму Нас потянуло на искусство Раз,вот



Гаврош

Гаврош

Когда усталость валит с ног И спится на ходу, Когда молчит дверной звонок И чай не греет, И даже мой любимый пёс, Поджав свой хвост, Добра не ждёт, Я, вспомнив правила игры, На улицу иду, Мой магазин всегда открыт, В



Without Her Leaving

Without Her Leaving

Somewhere tonight I hope shes getting treated right I know she likes a nice red wine Its been so longs since I I I've Had the chance to know her Had the chance to hold



Ну, Пострибай!

Ну, Пострибай!

Три-чотири, я вийшов із квартири, Починаю теревені, тари-бари, тири-пири. Іду по тротуару, гуляю по бульвару, Дивлюся на всі боки - підбираю собі пару. Усім посміхаюсь, не лаюсь, не кусаюсь - Привабливим та добрим бу-бу-бути намагаюсь. І




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.