Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Адреналін

В рубрике: Тексты песен — 11.06.2012

І
Зачипаємо струни, лікуємо рани.
Ніхто не завадить з тих хто був з нами.
Ніщо не зупинить, підштовхне на старті.
Ніколи не пізно розібратись чи варто.
Розриваю вени, не лягає карта.
І як завжди все відкладаю на завтра.
Розібратись не важко чи загине наш вимір.
Прокинутись вранці і зробити свій вибір.

Приспів
Підривають мене амфітаміни,
Розриваються вени від адреналіну.
Я бачу тебе крізь скло сірих стін.
Розриває мене адреналін.

ІІ
Розриваємо вени, підриваємо міни.
Піднімається тиск від адреналіну.
Зупиняю метро, плавиться колія.
Хто зупинить все це, або ти або я.
Постріл у серце, майже як в спину.
Пробиваюсь вперед, розбиваю стіни.
Хто з нас залишиться і виграє бій.
Ти вже не моя, а я напевно нічий.

Приспів

ІІІ
Неважливі ексклюзиви, гламурні вистави.
Жаль що ви всі цього раніше не знали.
Вітання тому хто долетів до зірок,
Йому не треба слів і зайвих думок.
Розриваю вени, не лягає карта,
І як завжди все відкладаю на завтра.
Розібратись не важко чи загине наш вимір,
Прокинутись вранці і зробити свій вибір.

Приспів


Похожие новости.


Raggatip

Raggatip

I can never be the same that I was yesterday. I'm losing my mind, I'm losing control. You tickled me so much, that I can never be ok. I think I can be



Небо Мое

Небо Мое

Ты говоришь, что нету солнца. Ты говоришь, что нет луны. Ты потерялся, наверно, в трех соснах. Ты говоришь, что нет любви. Птицы покинут свои гнезда... Ты посмотри в небеса! В небе живут большие звезды! А ты говоришь



Все Кльово

Все Кльово

Цей новий день. Цей реггі він для нас. Просто так с тобою, співать з тобою Подивись на нас. Немає моря тут і пальми не ростуть. Я все одно співаю. Ти співай зі мною Буде наш



Провода (feat. МиГ29)

Провода (feat. МиГ29)

Над головой тучи, под ногами лужи, Так даже лучше - ведь могло быть и хуже. У тебя туфли Gucci и брюки поуже, А меня сушняк мучает, да и поспать мне нужно. Что нибудь скушать,



З Тобою

З Тобою

Я молюся за тебе, рідна, просто неба, Ти та єдина, яку мені так треба. Бо я не можу без тебе жити, Без твого сонця, без твоєї ночі. Де будеш ти, там буду зажди я. Я




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.