Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Ми Помрем Не В Париж

В рубрике: Тексты песен — 31.07.2012

Забуваються лінії, запахи, барви і звуки,
Слабне зір, гасне слух і минається радість проста.
За своєю душею простягнеш обличчя і руки,
Але високо і недосяжно вона відліта.

Залишається тільки вокзал на останнім пероні,
Сіра піна розлуки клубочиться пухне і - от.
Вже вона роз’їдає мої беззахисні долоні
І огидним солодким теплом наповзає на рот,
Залишилась любов, але краще б її не було.

В провінційній постелі я плакала доки стомилась,
І бридливо рум’яний бузок заглядав до вікна.
Поїзд рівно ішов і закохані мляво дивились,
Як під тілом твоїм задихалась полиця брудна,
Затихала, стихала банальна вокзальна весна.

Ми помрем не в Парижі, тепер я напевно це знаю,
В провінційній постелі, що потом кишить і слізьми.
І твого коньяку не подасть тобі жоден, я знаю,
Нічиїм поцілунком не будемо втішені ми.
Під мостом Мірабо не розійдуться кола пітьми.

Надто гірко ми плакали і ображали природу,
Надто сильно любили коханців соромлячи тим,
Надто вірші писали поетів зневаживши зроду.
Нам вони не дозволять померти в Парижі і воду
Під мостом Мірабо окільцюють конвоєм густим.


Похожие новости.


Hope For Now

Hope For Now

This highway's dark and empty. Just miles and miles of endless road. I've got a sickness pounding in my head. I'm at the mercy of the ghost. What will it take to live as



Little Hell

Little Hell

What if I can't be all that you need me to be We've got a good thing going, we have some promises to keep But my addiction it can be such a



Born To Love Me

Born To Love Me

[ Brenda Lee & Kris Kristofferson ] Not many'd say you're handsome cause they don't realize That the best is often hidden from another's eyes But in the quiet moments that's when you



У Подножья Горы

У Подножья Горы

Солнце уже закатилось и было почти темно, Они шли очень долго, и наконец когда совсем стемнело Пришли к подножью высокой горы... Через вспышки фотокамер, насквозь протыкая суть, Закрыв лицо руками, продолжают путь те, Чье имя



Ой, Спи Дитя

Ой, Спи Дитя

Ой, спи дитя в




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.