Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Ми Помрем Не В Париж

В рубрике: Тексты песен — 31.07.2012

Забуваються лінії, запахи, барви і звуки,
Слабне зір, гасне слух і минається радість проста.
За своєю душею простягнеш обличчя і руки,
Але високо і недосяжно вона відліта.

Залишається тільки вокзал на останнім пероні,
Сіра піна розлуки клубочиться пухне і - от.
Вже вона роз’їдає мої беззахисні долоні
І огидним солодким теплом наповзає на рот,
Залишилась любов, але краще б її не було.

В провінційній постелі я плакала доки стомилась,
І бридливо рум’яний бузок заглядав до вікна.
Поїзд рівно ішов і закохані мляво дивились,
Як під тілом твоїм задихалась полиця брудна,
Затихала, стихала банальна вокзальна весна.

Ми помрем не в Парижі, тепер я напевно це знаю,
В провінційній постелі, що потом кишить і слізьми.
І твого коньяку не подасть тобі жоден, я знаю,
Нічиїм поцілунком не будемо втішені ми.
Під мостом Мірабо не розійдуться кола пітьми.

Надто гірко ми плакали і ображали природу,
Надто сильно любили коханців соромлячи тим,
Надто вірші писали поетів зневаживши зроду.
Нам вони не дозволять померти в Парижі і воду
Під мостом Мірабо окільцюють конвоєм густим.


Похожие новости.


Breakthrough

Breakthrough

I’VE GOTTA BREAKTHROUGH TO YOU - I’VE GOTTA BREAKTHROUGH TO YOU. VERSE 1 TELL ME HOW CAN I FACE TOMORROW, WITHOUT MAKING LOVE TO YOU? DID YOU READ THE LETTER I WROTE YOU?



Дай Мне

Дай Мне

Были ночи и дни, любовь, суета Пело тело мое и душа Но сказала я – «Стоп. Ни шагу назад». В жизни моей было все не так. Но в сердце остается Только одно желание. Хочешь - возьми,



Ночь

Ночь

Наверно, так суждено было судьбой: Холодный ветер в окно, окрик: постой! И только долгое эхо разлуки Звучало тихо в ночном переулке, И в небе пасмурном таяли звуки. ПРИПЕВ: Ночь - прожитых дней вуаль, Ночь - грешной



Drinking Champagne

Drinking Champagne

I'm drinking champagne, feelin' no pain till early mornin'. Dinin' and dancin' with every pretty girl I can find. I'm having a fling with a pretty young thing till early mornin'. Knowin' tomorrow



Revenge Is Sweeter (Than You Ever Were)

Revenge Is Sweeter (Than You Ever Were)

I saw it in the news You told me they were wrong And I stood up for you 'Cause I believed you were the one You had all the chances in the world To let




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.