Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Ми Помрем Не В Париж

В рубрике: Тексты песен — 31.07.2012

Забуваються лінії, запахи, барви і звуки,
Слабне зір, гасне слух і минається радість проста.
За своєю душею простягнеш обличчя і руки,
Але високо і недосяжно вона відліта.

Залишається тільки вокзал на останнім пероні,
Сіра піна розлуки клубочиться пухне і - от.
Вже вона роз’їдає мої беззахисні долоні
І огидним солодким теплом наповзає на рот,
Залишилась любов, але краще б її не було.

В провінційній постелі я плакала доки стомилась,
І бридливо рум’яний бузок заглядав до вікна.
Поїзд рівно ішов і закохані мляво дивились,
Як під тілом твоїм задихалась полиця брудна,
Затихала, стихала банальна вокзальна весна.

Ми помрем не в Парижі, тепер я напевно це знаю,
В провінційній постелі, що потом кишить і слізьми.
І твого коньяку не подасть тобі жоден, я знаю,
Нічиїм поцілунком не будемо втішені ми.
Під мостом Мірабо не розійдуться кола пітьми.

Надто гірко ми плакали і ображали природу,
Надто сильно любили коханців соромлячи тим,
Надто вірші писали поетів зневаживши зроду.
Нам вони не дозволять померти в Парижі і воду
Під мостом Мірабо окільцюють конвоєм густим.


Похожие новости.


Give Me Love (Give Me Peace On Earth)

Give Me Love (Give Me Peace On Earth)

Give me love Give me love Give me peace on earth Give me light Give me life Keep me free from birth Give me hope Help me cope, with this heavy load Trying to, touch and reach you



Нам Расставаться Жаль

Нам Расставаться Жаль

Я пел тебе, как мог, Мой добрый зритель, Ты для меня был Бог, и вдохновитель. Ты озарил меня, огнём улыбок, И должен я сказать, Глядя в этот зал, Тебе: “Спасибо!” Знай , зритель, без тебя, В этой



Отрута

Отрута

Відчуваю дотик дикої ріки Відчуваю свіжий подих прохолоди нічної Кришталеве серце тріснуте мовчить Міло моє швидкі води, віднесуть тобі. Ти навіть не знаєш, що мене немає Думаєш-гадаєш чи не сталася біда А вона вже поруч, течія



Не Йди (разом з С.К.А.Й.)

Не Йди (разом з С.К.А.Й.)

Як холодно без тебе, сумно як Заплакані вікна З тобою бути - мій таємний знак Що жити без тебе ніяк не звикну Як холодно коли тебе нема, Без сонця не воскресну Бо в серці залишилася зима, А



Driftin’

Driftin’

I'm drifting and drifting, just like a ship out on the sea. I'm drifting and drifting, just like a ship out on the sea. Well I ain't got nobody in this world




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.