Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Ой На Горі Вогонь Горить

В рубрике: Тексты песен — 02.08.2012

Ой, на горі вогонь горить,
А в долині козак лежить,
Накрив очі китайкою,
Заслугою козацькою.
А що в голові ворон кряче,
А в ніженьках коник плаче,
Біжи коню дорогою
Степовою широкою.

Ой, на горі вогонь горить.
Ой, на горі вогонь горить.
Ой, на горі вогонь горить.
Ой, на горі...

А щоб татари не спіймали,
Сіделечка не здіймали,
Сіделечка золотого,
З тебе, коня вороного.
А як прибіжеш під ворота,
Стукни-грюкни біля плота,
Вийде сестра - розгнуздає,
Вийде мати - роспитає.

А чи на горі вогонь горить?
Чи на горі вогонь горить?
Чи на горі вогонь горить?
Чи на горі...

Ой, ти коню вороненький,
А де ж син мій молоденький,
Не плач мати, не журися,
Бо вже син твій оженився.
Не плач мати, не журися,
Бо вже син твій оженився.
Та взяв собі паняночку,
В чистім полі земляночку.

Ой, на горі вогонь горить.
Ой, на горі вогонь горить.
Ой, на горі вогонь горить.
Ой, на горі...


Похожие новости.


Я Піду

Я Піду

Я піду собі додому Мене там не чекають Подзвонив би своїм друзям В мене їх немає Повернусь собі і піду Вітер дме у спину І нічого я не хочу Й ні про що не мрію І нажаль так



Insieme Finire

Insieme Finire

Se ti va vieni a prendermi nell'hotel che costeggia il sole io confino al nord col blu l'ovest ? una parte mia,ho una mano ad est e l'altra a sud Se mi vuoi vengo



ZLO

ZLO

Зло, зло, зло, зло, йобане Зло, зло, зло, зло, йобане Зло, зло, зло, зло, йобане Зло, зло, зло, зло... Настрій небезпричинно змінився Мені належить зло Роз’єбошив би пику кожному У горло встромив би скло На хуй тебе, на



Playboys

Playboys

As you might know, my father was a rich man, his father was rich, I'm gonna be a rich man too, oh yeah! Right now my job is to have fun, buy



Стань Моей

Стань Моей

Поставь CD, закрой глаза Мы улетим с тобой сегодня в небеса Нам по пути, раз ночь светла И от земли до неба Только взмах крыла Мы танцуем и, рискуя Позабыть свой страх, Нарисую поцелуи На твоих губах Лучом рассвета Стань




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.