Залишаю
Я записав ювелірно
День у рядках пропалив
Про то шо роль чужа для тебе вірна
А часу мління досі не просив
Залишаю, залишаю на вікні
Філіжанку з недопитим осадом на дні
Я не вмію готувати теплий лій
Чорну каву як забаву талих слів
Все що було у форматі
Край попільних кольорів
Помадою малюєш у кімнаті
Слова що сам сказати не посмів
Залишаю, залишаю на вікні
Філіжанку з недопитим осадом на дні
Я не вмію готувати теплий лій
Чорну каву як забаву талих слів
Солодка як шоколад у ліжку ховаєшься
Чекаєш на компромат, вустами торкаєшься
Залишаю, залишаю на вікні
Філіжанку з недопитим осадом на дні
Я не вмію готувати теплий лій
Чорну каву як забаву талих слів
Похожие новости.
At The Bird’s Foot
There is a fire, burning in the ocean With death black smoke and devil red flames You can see it, burning from the valley, Oh you can see it from the high planes Well
Ти Не Снись Мені Щоноч
Я до півночі чекав... А заснуть не було сили, Наче хтось причарував, - Та це ж Муза окрилила... Я до півночі не спав, Жартувать почали друзі, Сам не свій неначе став І ходжу весь у напрузі... Приспів: Ти не
Я В Печали
Коньяк не горчит, как одни твои мнения, Конечно, тебе не понравится это, без сомнения! На этом пути уже нет поворотов, Мое раздвоение вычислит кто-то... Оставьте меня с моею звездой наедине! Забудьте меня и имя мое,
So Long Train Whistle
Daddy's been a railroad man Since he was twenty-one Two yers of Britty ship Beakmen on the Denver run. Thirty he made fireman Thirty-five an engineer Now at sixty-five He's reached the end of his career. Daddy said
Кончается Век (Не Проспать Бы)
Стоит человек Кричит: "Как же так кончается век" А он не успел У него ничего ещё нет Ничего ещё нет Чтобы встретить новую жизнь Чтобы в будущем завтра Жить-не тужить У него только дом Возле дома под клёном скамья У него
