Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Song I’d Like To Sing

В рубрике: Тексты песен — 31.10.2012

(na na na na na na na....)

There’s a song I’d like to sing
Do you know the song I mean?
It don’t always sound the same
But it’s always good to sing.

Maybe it don’t mean a thing
It’s a pretty little tune.
It’s a song I’d like to sing
And I’d love to sing with you.

And we can get to know each other
Like a sister and a brother
Like a father and a mother
Like a woman and a man

We can sing along together
Just enyoying ’til it’s over
It don’t need to last forever
If we want it to it can.

(muppets: na na na na na na na....)


Похожие новости.


Она Одна

Она Одна

Спит девчонка одна И ей снится, что не хочет Быть ему лишь верна Вот что сниться ей этой ночью Она не хочет Этой ночью И разорваны в хлам Все надежды и сомненья Целый мир пополам Словно нет спасенья Она одна Как



Летняя Песня

Летняя Песня

Летняя песня, летняя песня Поставь её и мы будем вместе Летняя песня, летняя песня Поставь её, ставь её Летняя песня, летняя песня Поставь её и мы будем вместе Летняя песня, летняя песня Поставь её, ставь её Фанаты ждут



For Rosanna

For Rosanna

This is for Rosanna, sweet girl of mine, A song for the baby who changed my life, I'll never forget when I saw you first, I thought that my heart would burst, With the



Поки Ти Спиш

Поки Ти Спиш

Перенести на завтра можливість дивитися тобі в очі з різних кінців Львова збирати чорно-білі портрети дерев ніч до якої торкалися твої руки ніч до якої торкалися Приспів: Поки, поки, поки ти, поки ти спиш... Так можна



This Cold War With You

This Cold War With You

The sun goes down And leaves me sad and blue The iron curtain falls On this cold war with you Tho' you don't speak And I won't speak it's true Two stubborn people With a cold war




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.