Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Song I’d Like To Sing

В рубрике: Тексты песен — 31.10.2012

(na na na na na na na....)

There’s a song I’d like to sing
Do you know the song I mean?
It don’t always sound the same
But it’s always good to sing.

Maybe it don’t mean a thing
It’s a pretty little tune.
It’s a song I’d like to sing
And I’d love to sing with you.

And we can get to know each other
Like a sister and a brother
Like a father and a mother
Like a woman and a man

We can sing along together
Just enyoying ’til it’s over
It don’t need to last forever
If we want it to it can.

(muppets: na na na na na na na....)


Похожие новости.


Gloria (live)

Gloria (live)

Well now She don't need to see the sun ahead Don't need that help from God above If you're losing her don't be sad Cause she will offer you heart attacks She's tired of problems



Beyond Here Lies Nothin’

Beyond Here Lies Nothin’

Oh well, I love you pretty baby You're the only love I've ever known Just as long as you stay with me The whole world is my throne Beyond here lies nothin' Nothin' we can



We Belong Together

We Belong Together

I didn't mean it When I said I didn't love you so I should have held on tight I never should've let you go I didn't know nothing I was stupid I was foolish I was lying



Вчора

Вчора

Догорають в саду, догорають в саду маргаритки, Осінь казку несе, осінь казку несе на крилі. Я так хочу тебе, я так хочу тебе знов любити, Але пізно мені, але пізно мені в королі. Двадцять



Шоколадный Заяц

Шоколадный Заяц

Понарошку счастья крошку На ладошку положу, Аккуратно с красным бантом Я обёртку развяжу. Аппетитно, очень сытно, Эта форма всех влечёт, Ароматный и приятный Получаю я зачёт. Я реальный и заметный Очень ладный молодец, Для девчонок заменяю Лучший в мире леденец. Просто ласково




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.