Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Nice

В рубрике: Тексты песен — 09.08.2012

Take the beautiful sting of a Scorpio
A careless smile and it begins to snow
And it hurts me to think
That you might never know
That I've got this thing about you

In case you don't understand
There's something else I meant to tell you

There is nothing better
Than being with you
And I'm feeling so nice
There is nowhere better
Than here with you
And it's feeling so nice

Staying up with the moon
And walking home in the rain
Mixed with your perfume
And never twice the same
I got a lot to lose
But everything to gain
When I really think about it

You haven't got a clue
It's all that I can do to hide it

There is nothing better
Than being with you
And I'm feeling so nice
There is nowhere better
Than here with you
And it's feeling so nice

Did I already say
'Cause you make me forget
I might as well be brave and tell 'ya

And it hurts me to think that
You might never know
Will it hurt as much being true?
I might as well be brave and tell 'ya

Yeah I'm feeling
And it's feeling so nice


Похожие новости.


The Black Bond

The Black Bond

[Verse 1: Nas] I pull a string on a lamp and shit darkens I’m living in an elegant Moroccan apartment Proletarian chicks sparkin Convo weak, and I don’t really care for her jargon Balcony is



Не Для Продажу

Не Для Продажу

Приспів: Стоп! Не для розпродажу серця. Собою буду до кінця. Не все для продажу... не все... Не все... не все... Стоп! Не для розпродажу життя. Немає цін на почуття. Не все для продажу... не все... не все... не все... Різке падіння



WYP

WYP

Hey Mr. Big Shot Who you guess you are Put your assumption Straight to your... bla bla Hey Mr. Big Bug I don't hesitate Want me to stop Hah! well its too late Scream if you want to Do



Right Above It (with Lil Wayne)

Right Above It (with Lil Wayne)

"Kane is in the building..." [Intro: Lil Wayne] Now tell me how you love it You know you at the top when only heaven's right above it We onnnn, cause we onnnnnnnn [Drake] Who else really



Паук

Паук

Бьется сердце молоточком, Не вернется, это точно. Только небо это знает, Кто за нами наблюдает. Незаметно раны мерзнут, Не под пули, а на звезды. Это надо не бояться, Просто надо оторваться... Под кожей снег, один разбег Вместе, Красивые, смертельные сети. Всех




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.