Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Майже На

В рубрике: Тексты песен — 06.11.2012

Ох, це вже нездолиме прагнення
Нового здобуття або досягнення –
Штовхає в спину, тягне вгору!
І наче перцем на сідниці –
Вже й на місці не сидиться
І серце рветься до безкрайнього простору!
Впаде з душі важкий тягар
І кров солодка, як нектар,
Біжить по венах, б’ється в скроні!
Зникають всі бажання ниці,
Й нема ніякої різниці
Кермо чи зброя просяться в долоні!

Приспів:
Ти майже на вершині світу!
Ну як тут можна не радіти?
Як тут можна не радіти?!
Здається – поруч небеса
І навкруги така краса!
І навкруги така краса!

Ніхто не знає до пуття
Чи це дорога, як життя,
Чи це життя, немов стрімка дорога!
Та всі ми прагнемо пригод
І подолання перешкод,
І кожен має власне розуміння бога.
Шалений "круть", моторний "верть",
І десь позаду шкандибає смерть,
А десь попереду – вогонь над виднокраєм!
І без вагань, і без розмов,
Лиш поруч дружба та любов,
І в серці музика, що завжди в серці грає!

Приспів


Похожие новости.


Лес

Лес

Вырублен лес. Теперь больше места Для плацдарм-полигонов И лже-косарей. Вырублен лес. Дышать стало легче, Осталось очистить Лес от зверей. Вырублен лес. Радуйтесь, дети! Вы же цветы, Так цветите в полях! Вырублен лес. Гуляй, свежий ветер Всю жизнь ты был в



В Дні Прожит

В Дні Прожит

В дні, прожиті печально і просто, Все було як незайманий сніг. Темнооким чудесним гостем Я чекала тебе з доріг. Темнооким чудесним гостем Я чекала тебе з доріг. Забарився, прийшов нескоро. Марнувала я дні в жалю. І в недобру



Puisque

Puisque

Puisque je vais vous quitter ce soir Puisque vous voulez ma vie Je l'ai compris Puisque ma vie n'est qu'un long sursis Je veux un nouveau berceau le paradis Lasse je m'efface Lasse je m'efface Si nous



Цепи-ленты

Цепи-ленты

Ты мне поверь, я сделана сияющей и лучистой И это не смотря на то что так низко Приходиться летать мне день ото дня. Давным-давно с тобой перевернули каждую кочку Хотелось так поставить жирную точку Но



Бродяга

Бродяга

Жизнь - зебра... А я от ног её к спине... ползу по черной полосе... и не пойму.... то ли все не как я, то ли я не как все... неразбериха полная... в этом хаосе пытаясь




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.