Ой Ходить Сон Коло Вікон
Ой ходить сон коло вікон,
А дрімота — коло плота.
Питається сон дрімоти:
А де будем ночувати?
Де хатонька теплесенька,
Де дитина малесенька,—
Туди підем ночувати,
Дитиночку колихати.
Ой на кота та й воркота,
На дитину та й дрімота,
Котик буде воркотати,
Дитинонька буде спати.
Похожие новости.
Эрика
Небо плачет с тобой скорей бы снег Переходя на бег метро пронеслось мимо Она осталась на перроне одна задумчиво игриво Роняя свет на ее лицо лампа мигала одним глазом Раз за разом они возвращались
На Одне Виходить
На одне виходить, на одне виходить, Чи хто має гроші, чи без грошей ходить. Той хто має гроші, той купує й платить, А той хто немає, нічого не втратить. Той хто має гроші, мусить
Самота
То зима, то весна Стала срібно-зеленим То у радощів присмак біди Іди туди, я одна Наче ми полонені самоти І щоночі, що ночі, що ночі Сни ти бачиш тривожні і злі И прокинувшись тихо шепочеш: Наталі” Приспів: Ти самотній Я самотня Ми
Кінець
Кінець. Але ж був і початок. Той перший сонячний промінчик. Що промайнув через незамкнуту шибку І залоскотав тебе так хтиво і так ніжно. Прокидайся...! Твій перший поцілунок Терпкий і солодкий. Ніжний і легкий, Гарячий і глибокий. Такий, що дах зриває. Кінець. Немає... Але
Ты И Я
Композитор - Дмитрий Маликов Слова - Лилия Виноградова Время пополам душу не разделит, Я твоим рукам нужен на пределе. Научусь дышать в унисон с тобою, Научусь летать там, где никогда не летал. Припев: Ты и я -
