Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

In Dreams

В рубрике: Тексты песен — 08.06.2012

A candy coloured clown they call the sandman,
Tiptoes to my room every night,
Just to sprinkle star dust and to whisper,
"Go to sleep everything is alright;"

I close my eyes and I drift away,
And to the magic night I softly say,
A silent prayer, like dreamers do,
Then I fall asleep to dream my dreams of you;

In dreams I walk with you,
In dreams I talk to you,
In dreams you're mine, all of the time,
We're together in dreams, in dreams;

But just before the dawn,
I awake and find you gone,
I can't help it,
I can't help it if I cry,
I remember when you said "goodbye".

It's too bad that all these things,
Can only happen in my dreams,
Only in dreams,
In beautiful dreams,
Only in dreams,
In beautiful dreams.


Похожие новости.


Східна

Східна

У спогадах воссешся аж до крові, Кров засихає на твоєму тілі, Кров опадає з тебе мертвим листям, Опадає мертвим листям. Кров засихає на твоєму тілі, Кров опадає з тебе мертвим листям, На цю неймовірно ледь живу



Just A Show

Just A Show

Modern shoes new tatoos daily news Can?t stop the river flow Rainy days a rotten place a frozen face Can?t stop the rich mens? show Shocking books pretty looks crazy cooks Can?t make a flower



Ваніль

Ваніль

Доволі дивний смак легкий ванільний на устах мене не мучить біль вона пішла як заметіль давай відкриватись давай напуватися теплом повір це так важливо таких не буде більше днів Твоїм волоссям грає вітер більше нічого хотіти від щастя хочеться літати або



Besitos

Besitos

You're my favorite explosion. (You know the only real way to cure pain is to add a little more, because everything new distracts the old.) A violin with no hands plays symphonies with



Прости, Прощай

Прости, Прощай

"Прости - прощай", я покидаю зону, Меня на волю гонят мусора. А я привык, как к спальному вагону, Бывает, привыкают фраера. Рецидивистов хор, уже из бывших, Споет в последний раз "Вечерний звон", Малиновую песню строгих вышек, А




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.