Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Колима

В рубрике: Тексты песен — 02.11.2012

Спить безбожна Колима в ніч на Петра-Павла,
Я пишу тобі листа до далекого краю...
Тут я даром не сиджу - вже мови дві торопаю,
Вивчив мову москалів і по фєнє ботаю.

Приспів:
Мила, як я хочу чорнила,
Як будеш пила - не забудь, щоб троха з фляжки ти злила
Вина за свого пацана,
За мій мотоцик і трактор, мила,
Як ще живий наш голова, то передай йому: могила!

Я не п’ю, не чифиру, слухаю міліцію,
Бо затамто правительство не дає амністію.
Правда, дав мнє вчора вор таблєткі наркомляющі,
І написано на них: "Тазорозширающі".

Приспів

Ти знаєш, дали ні за шо мнє срока многолєтнього,
Я ж не знав, що наш парторг сволоч є послєдняя!
Я застав їх вобидвох на гарячому з Марічкою,
А трактором догнав й вдавив аж в комишах під річкою.

Приспів:
Мила, як я хочу чорнила,
Як будеш пила - не забудь, [щоб троха з фляжки ти злила
Вина за свого пацана] (3),
За мій мотОцик і трактор, мила,
Як ще живий наш голова, то передай йому: могила!


Похожие новости.


Everywhere I Go

Everywhere I Go

Everywhere I go, Everywhere I go I see an image of her face, She talks to me, She talks to me in a thousand ways; Everyone I know, Everyone I know is calling on the



Look What You Did To Me

Look What You Did To Me

[Z-Ro:] They tell me put the dole down & it won't hurt no more But the only thing I really seem to understand is murder more They tell me keep my trigger finger



Hope For Now

Hope For Now

This highway's dark and empty. Just miles and miles of endless road. I've got a sickness pounding in my head. I'm at the mercy of the ghost. What will it take to live as



Харків

Харків

І Слово. Спочатку було слово - Харків. Сідай зі мною в парку коло зоопарку Послухай - кожне «шо» має власний тембр Баригі, барди, хіппі - все це я ремембер Буги-вуги Харків, містер Харків будь здоров! Потім



Good Time

Good Time

Місто немов сузір’я... Як часто, блукаючи, йшли ми на світло домів, від яких не лишилося й каменя!.. Та хто нам повірить, що йшли ми на світло? Як часто шукали ми гирло, і міст, і




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.