Шарп
Шарп грав з вікна
На повну мощь "ла-ла-ла-ла".
А ночка тьомною була,
З роботи йшов додому я.
А в тим окнє
Стояла вумен о-ля-ля.
В халаті "Бурга-модерн",
Я й описать не годен.
І папироска довга
В її губах диміла.
А я, як вкопаний, стою,
Не отривая глаз, всьо жду.
Коли волшебним жестом,
Рукой, как будто в даль маня,
Ти, окрильонна чувством,
Бичок в окно швирньош в меня.
Бац! Бачу: йдьот
До неї фраєр: тьоп-тьоп-тьоп.
У "Торшен-Адідасі",
З шампанскім, лясім-трясім.
Так! Пружиніщу
В своєй груді у-у-у-у.
До него ти біжала,
І двери відкривала.
Я рвав, мітав і зазирав,
Як він окурок той забрав,
І осушив вина бокал.
А потім я побачив
Таке, що аж сі встрашив.
Уверен, що журнал "Плейбой"
За той сюжет дав би ой-ой..
Він ніжно цілував її губи...
Від задоволення вона міцно стіснула ногі...
І зламала йому окуляри!
Похожие новости.
I Miss You
[I know if you could hear me you would Say there are always two sides of a story You're so right, I found out I can't live without you] Love was never easy, But leaving
Кайрос
В час наповнений змістом, я виходжу за місто, І розфарбоване листя під ноги летить. Хочеться жити за містом, хочеться жити зі змістом І на мольберті на чистім листки фарбувать. І позабувши все чисто в
Святая Анна
Епископ властью Богом данной Печаткой от перстня крестил Ришелье, Чтобы отдать княгиню Анну Отцу святому на очищенье. Приспів: Анна, святая Анна Анна, святая Анна. За то, что адской своей красою Мужчин пленила, губила их сразу. Они, увидев чудо такое, Теряли
Тільки Я
Пам’ятаєш, колись ми блукали під дощем, Ми були такі чужі… А зараз мої думки ти бачиш наскрізь, А я постійно кажу тобі – Буде так, тільки так, тільки так, як схочу, – Закриєш на все
Мальчик
Зимних ожиданий лопнула суровая нитка. Жил да был мальчик - жил, да растворился в ночи. Ты себя поймал за переводами индейского свитка на язык ненастья, А теперь пролейся дождем и фотоснимки сличи. Припев: Мальчик-мальчик, что же
