Роби Те, Що Маєш
Ранок, вологість та білий дим,
Естакади пусті, відчуття біди...
Нам з тобою, сестра, вже відміряно час,
Що існує поперед, то вже не для нас.
Вже приваблює спокій, виснажує гріх,
Вже повільно за вікнами падає сніг,
Твоя звичка – причина, і ти зволікаєш,
Але, кажу, сестра: роби те, що маєш.
Ні, сестра, певно, це дарма,
Була хоч образа, тепер – нема,
Все, сестра, відпочинь, сестра, –
Відсоток жаги за хвилину вмира.
Наші спроби щось вдати – невдалі, дрібні,
Бо уява утомлена каже "ні".
Далі так неможливо, і ти відчуваєш,
Щось потрібно зробити, – роби те, що маєш.
Похожие новости.
Я Эту Женщину Любил
Не все сбывается, что нам судьбой обещано. Как часто слепы мы средь тысячи огней! И я с тобой прощаюсь, чья-то женщина, Которая вчера была моей. ПРИПЕВ: Я эту женщину любил. И обнимал, и обожал. Как я ее
Карпати-блюз
В серпневу ніч дерев скрипучі голоси Розвіють сни, невдаху виженуть на дах Йому в волосся вчепляться вітри І він підвість зелені очі до гори Туди, де чорна - Черемош ріка Руйнує тишу скелі береги Тече скрізь
Молотом Духу Та Єдністю Крові…
Що не так тепер, як стародавно - Похилилося, посмутилося?.. Що знання пращурів загублено; Що Братерство кровне забулося?.. Ой, уся правда тепер пропала, Правда пропала, кривда постала!.. Небо хмарами понасунулося Над степами й лісами понахмурилося... Діди-Прадіди з неба зорями Дивляться
Йосифа Кун. Дух
Дозволь мені кружляти над тобою. Я знав Йосифу Кун, я знав ще кількох жінок. Песій Ринок вітав мене песім гавкотом, А черниці з вулиці Сакраменток Ховалися в нішах. Ані разу не вигнав мене Макольондра, Я завше
Хай Не Буде Тобі Сумно
Диким птахом в сивих хмарах Твоя пісня плиє небом. Наче спалах, наче мрія, Наче квітка з полонини. Сірим птахом в чорнім небі Була ж білою либідка. А що душать тебе сльози, То хіба ж тебе одного? Приспів: Хай не
