Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Джяз

В рубрике: Тексты песен — 04.06.2012

Понад містом в’ється жовтий дим.
А я не хочу залишатись більше молодим.
Ну послухай мене в останній раз.
Зараз я тобі заспіваю джяз.

Ріже в кров долоні бите скло.
Ну на що мені таке падло.
Краще я втоплюсь чи удавлюсь
Ніж співати цей гидотний блюз.

Знов кульгавий вітер гонить дим.
Як мене дістало бути молодим.
Зіпсували, суки, мою лайф.
Ну защо мені зламали кайф... кайф.


Похожие новости.


П’ю З Твоїх Долонь

П’ю З Твоїх Долонь

Ти не будеш знати куди бігти, де сховатись нам Бо прийде весна порозливає нам сік по губам Але ти не журись, не жури – не журись. Приспів: Бо я ще п’ю з твоїх долонь Я



Не Цілуй

Не Цілуй

Ти писала листи Святому Валентину, Написала бажання одне-єдине, Але не знала адреси, куди відправити. Він тебе цілував, ти його цілувала, Він тебе кохав, ти його не кохала, Боялась правду сказати, щоб його не образити. Не цілуй,



Вільний Птах

Вільний Птах

Серед гір, там де віє буревій, Вільний птах кохану там шукав. Серед гір, у ніч та люту заметіль, Де ти є, озвися, він чекав. А вона мовчала, бо ображена На нього чомусь була вона. І хто



Tell Me Again

Tell Me Again

You alone know how I feel down deep inside I promised you I'll never stray from by your side But now I'm looking back on all those yesterdays The many times I let



I Believe My Heart

I Believe My Heart

Whenever i see your face, the world dissappears, All in a single glance of, revealing, You smile and i feel as though, ive known you for years, How do i know to trust




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.