Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Джяз

В рубрике: Тексты песен — 04.06.2012

Понад містом в’ється жовтий дим.
А я не хочу залишатись більше молодим.
Ну послухай мене в останній раз.
Зараз я тобі заспіваю джяз.

Ріже в кров долоні бите скло.
Ну на що мені таке падло.
Краще я втоплюсь чи удавлюсь
Ніж співати цей гидотний блюз.

Знов кульгавий вітер гонить дим.
Як мене дістало бути молодим.
Зіпсували, суки, мою лайф.
Ну защо мені зламали кайф... кайф.


Похожие новости.


Nobody But Me

Nobody But Me

Don't waste your time looking over your shoulder Those loves from the past ain't getting no closer When I look in my future you're all I can see Don't go loving on nobody



Чоловіче Мій

Чоловіче Мій

Чоловіче мій, запрягай коня. То не кінь, а змій, миготить стерня. Доберемося за три годиночки За стонадцять верст до родиночки. Чуєш роде мій, роде, родоньку, Чом бур’ян пішов по городоньку? Роботящий мій з діда-прадіда, Двір занедбаний, Боже



Don’t Let Go

Don’t Let Go

we've no footprints to follow no trace in the sand no star sign to guide us through this no man's land with poison to swallow diversion at hand no shelter to hide us and no masterplan our future



Оттепель

Оттепель

Хорошо было, плохо ли, В синем платье "горохами" Приходила милая по ночам. Верил, что откроет все двери К свету твоя печаль. Верил, что откроет все двери К свету твоя печаль. Знать, в апреле гроза нова, Вот и мы



А Любов Жива

А Любов Жива

Зміст життя: бути на бистрині, Породити й зростити синів, Дім звести і злеліяти сад, Й до зірок вплав - ні кроку назад! А любов? А любов жива, А душа? А душа співа. А земля? А земля




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.