Джяз
Понад містом в’ється жовтий дим.
А я не хочу залишатись більше молодим.
Ну послухай мене в останній раз.
Зараз я тобі заспіваю джяз.
Ріже в кров долоні бите скло.
Ну на що мені таке падло.
Краще я втоплюсь чи удавлюсь
Ніж співати цей гидотний блюз.
Знов кульгавий вітер гонить дим.
Як мене дістало бути молодим.
Зіпсували, суки, мою лайф.
Ну защо мені зламали кайф... кайф.
Похожие новости.
Dolce Amor
Oggi non c'? niente che va anche il cane se la prende con me la mia sveglia che non suona e la macchina che non si accende cosi arrivo tardi al lavoro e il mio
Осінн
Дощі пройдуть, залишаться озерами, Сніги розтануть, стануть річками. Ніхто не помітить мене, Ніхто не побачить як я Біжу, стрибаю через калюжі. (2) Хтось кине каміння, буде бруківка, Листя опадає, утворює осінь. Візьму тебе за руку, скажу тобі: Побігли
St?d Do Wczoraj
Kiedy po?rodku dnia autobus w kurzu znik? Ju? wiedzia?a ?e to niedobry pomys? by? Nikt nie czeka? bo nikt nie wiedzia? o tym ?e Ruszy?a jak statek w powrotny rejs On i ona jak
Девушка-Победа
Сигарета нон-стоп в её руке Даже если потоп, она в огне Даже если все спят она одна Она не спит, она как луна. В её голосе , в глазах - дурман Её облик красив, любовь
Северное Сияние
День был холодный, а я влюблён Нас было троё Жалко, что не вдвоём Он был красивым, на фоне меня А я духом сильный, просто терпел, что ты так и не видела как я люблю
