Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Жовтень 90-го (разом з Олесем Донієм)

В рубрике: Тексты песен — 02.07.2012

Влада не хоче слухати слів
Страйк наша зброя, страйк - наше право,
Станьмо на площі, часу посли,
Серцем до серця, лава до лави:

Приспів:
Київе, встань-но, Січ, пробудись!
Львове, не дай заснути!
Ми вже не ті, що були колись -
Площа - це наші Крути.

Нам остогидло чути: "Заждіть,
Нехай-но старші скелю лупають",
Годі! Сьогодні, як і завжди,
Курінь студентський не відступає.

Приспів

Можна ужити палки і газ,
Долі зламати і знести шатра -
Але займеться врешті від нас
Всеукраїнська визвольна ватра!

Приспів (2)


Похожие новости.


[кОдакУбику]

[кОдакУбику]

Ми з "Midnight Blue" робили чи то сагу, чи то раггу, Одначе, двинув кони наш старий хард-диск. Проте, з’явився Кубик, що він мав наснагу, Мав Norton Disk Editor й драйвер ruki.sys. Вони з Андрієм



Kein Gnadenbrot

Kein Gnadenbrot

Dies ist die Geschichte von ein armen Hund, der seinen Herrn verlor Kein Gnadenbrot f?r einen armen Hund und keine H?tte die den Regen von ihm h?lt Am Grab des Herrn sitzt er zu



Вогник (feat. Тартак)

Вогник (feat. Тартак)

Тупо сиджу, задивляюся в цю даль, Котра нікуди не веде, який жаль, який жаль. Що все промине, який жаль, та щось тримає мене. Вогник світла, вогник надії, Вогник що веде мене в мої



Хочеш Іти, Іди! (разом з Андрієм Заліско)

Хочеш Іти, Іди! (разом з Андрієм Заліско)

Я хочу змінити колір спальні, Змінити стиль вітальні, Зміни все життя. Я хочу зібрати всі валізи, Бо потім буде пізно Змінити все життя. Приспів: Хоче іти, іди і не згадуй той день, коли нам було добре. Хоче іти,



Из-за Меня

Из-за Меня

Из - за меня ночи без огня и цели из - за меня накануне дня из - за меня замерла на самом деле из - за меня линия огня Нет средства согреться, если




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.