Leave A Little Room
If your heart is breaking
'Cause your dream's not coming true
Leave a little room
To start again
If your faith is shaken
Though it seems you thought it through
Leave a little room
For it to mend
Leave a little room
To find a friend
Leave a little room
To start again
First you think you're alone
And the world's made of stone
And the game isn't fair
'Till you know someone cares
'Till someone cares
If your love is leaving
And you thought that it was true
Leave a little room
To think again
If your heart is bleeding
And you don't know what to do
Leave a little room
For it to mend
Leave a little room
To find a friend
Leave a little room
To start again
And you're glad you're alive
You've got nothing to hide
And the feeling is free
And the feeling is me
If your heart is breaking
'Cause your dream's not coming true
Leave a little room
To start again
If your love is leaving
And you thought that it was true
Leave a little room
To find it
Put a little faith behind it
Leave a little room
And start again
Leave a little room
To find it
Put a little faith behind it
Leave a little room
And start again
Leave a little room
To start again
Похожие новости.
В Тепле 2 Яйца (feat. Купэ)
Глухо, тихо, чёрная полоса, Стал расчётливей из-за кризиса. Не ебу дочку богатого отца, Заебца просто когда в тепле 2 яйца Глухо, тихо, чёрная полоса, Стал расчётливей из-за кризиса. Не ебу дочку богатого отца, Заебца просто когда в
Busted
Well I'm busted, yes I'm busted But my heart won't let me die. If you feel alright darlin' Won't you come around Won't you come around 'Round, 'Round, 'Round, 'Round If you love me like I
Marilyn
when he was about seventeen he stole a magazine 'dancing queen' the frontpage girl called marilyn she looked pretty, lean and quite obscene he knew she'd never let him down like every other one in town she was the
Мы Сделали Это
Все четыре стороны света нам не верили, а мы сделали это, Все четыре времени года нам не верили, а мы сделали погоду, Все четыре стороны света нам не верили, а мы
Славянская Душа
Отчего на душе веселье, Отчего в сердце грусть… Горько плакали – сладко пели, Говоря, - ну и пусть… Горько и сладко – Загадка… Отчего кто-то лишь поманит, Мы идем вслед за ним, И пока с неба гром не
