Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Коридорами Снів

В рубрике: Тексты песен — 18.07.2012

Королева киває у такт
Темний сон наближає до грані
Рвуться стягнуті джгутами вени
Королева киває у такт
Я дивлюсь в її стомлені очі
Коридорами снів несе сніг
Нас приб’ють до дверей і зачинять
У замерзлих покоях царів
Королева киває у такт барабанів
Дике плем’я таврує тіла
На перетинах рік в ритуалах шаманів
Грані танцю й початки кінця
Зимним небом несуться заграви
Виють пси на зачинений рай
Непокірні кочують степами
Бубон б’є і дзвіночки дзвенять
Я розчиняюсь у часі
Крізь пальці тече пісок
Змій розкриває крила
Зникає назавжди в промінні
Тепер він проміння сонця
Тепер він вода океану
Тепер він моторошний ліс
Зміїна нагайка шамана
Бий його - він танцює
Кусай його - він цілує
Розріж його випадково
Знайдеш всередині плід
Поцілунок королеви рептилій
Нагайкою огортає тіло...
Поцілунок королеви рептилій
Нагайкою огортає тіло...


Похожие новости.


Колыбель

Колыбель

Спи младенец мой прекрасный. Баю баюшки баю, Тихо смотрит месяц ясный в колыбелечку твою, Спи глазок,



Неба Мало (feat. Дмитрий Климашенко)

Неба Мало (feat. Дмитрий Климашенко)

Два ноль два, тишина и холодный ветер По бульвару одна, может кто ответит Сотни несказанных фраз (Сотни несказанных фраз) Все что осталось от нас Нам с тобой на двоих было неба мало Каждый час, каждый



Не Дзвонила, Не Заходила

Не Дзвонила, Не Заходила

Раз, два, три, чотири Комети, планети та краплі ртуті, Плакати, солдати та що може бути. Собі плескала на концертах, Нервово дряпая зап'ястя, Дешеві сльози у конвертах, Забути де панує щастя. Приспів: Не дзвонила, не заходила, Ніч тим часом все



L’histoire D’une F?e, C’est …

L’histoire D’une F?e, C’est …

Trois p'tits tours et silence ! C'est ?a qui m'affecte Quand on m'aime, je danse Quand on veut, j'apparais... Trois p'tits tours et silence ! J'suis pas en latex Quand on m'oublie, le sens De ma vie



Tell Me What We’re Gonna Do Now

Tell Me What We’re Gonna Do Now

Yes, we have arrived Uh huh It's for the world world world world Uh You don't have to make your mind up I just wanna take my time with you yeah If that's alright, it's alright Oh forgive




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.