Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Коридорами Снів

В рубрике: Тексты песен — 18.07.2012

Королева киває у такт
Темний сон наближає до грані
Рвуться стягнуті джгутами вени
Королева киває у такт
Я дивлюсь в її стомлені очі
Коридорами снів несе сніг
Нас приб’ють до дверей і зачинять
У замерзлих покоях царів
Королева киває у такт барабанів
Дике плем’я таврує тіла
На перетинах рік в ритуалах шаманів
Грані танцю й початки кінця
Зимним небом несуться заграви
Виють пси на зачинений рай
Непокірні кочують степами
Бубон б’є і дзвіночки дзвенять
Я розчиняюсь у часі
Крізь пальці тече пісок
Змій розкриває крила
Зникає назавжди в промінні
Тепер він проміння сонця
Тепер він вода океану
Тепер він моторошний ліс
Зміїна нагайка шамана
Бий його - він танцює
Кусай його - він цілує
Розріж його випадково
Знайдеш всередині плід
Поцілунок королеви рептилій
Нагайкою огортає тіло...
Поцілунок королеви рептилій
Нагайкою огортає тіло...


Похожие новости.


Завтра Може Не Прийти

Завтра Може Не Прийти

Слава, подих, кличе ранок. Сонце, крила, вітру танок. Квітучий сад іще цвіте, Не хочеш думати про те, Що завтра може не прийти до тебе, до тебе. Сонце може не зійти для тебе, для тебе. Дотик, мрія,



Take Me Home Tonight

Take Me Home Tonight

I feel a hunger It's a hunger that tries to keep a man awake at night. Are you the answer? I shouldn't wonder when I feel you whet my appetite With all the power



Real Love

Real Love

(Rabin, Squire, Anderson) Get the fire, as the flame it burns, Get the wind as it slowly turns. Get the earth as it circles by, Get the sky see creation fly. This point of living; This



А У Нас Во Дворе

А У Нас Во Дворе

Yeah what check in/out now, Yeah what check in/out, let's go Эй ты, включай музон, это пел Иосиф Кобзон, Давай руки поднимай, вместе с нами подпевай. Оп, привет лунатикам! Сидите, сидите. А у нас во дворе



J’suis Pas Dans Le Game

J’suis Pas Dans Le Game

Maitre Gims: Je n'aurais jamais la force d'un Xmen, donc je sort des mix-tapes. J'suis ce gosse en manque d'affection, Qu'on vois souvent dans les films de science-fiction. Wesh enfoir? pourquoi t'insiste, J't'ai d'ja dit qu'je




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.