Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Початок Дикої Зимової Ноч

В рубрике: Тексты песен — 04.10.2012

Непевним подихом втягнути
Зимове крижане повітря,
Захлинутися...
Льодяних списів проковтнувши вістря...

Та ревом в ніч поринути,
Руйнуючи усе довкілля...
Луною лісом прокотитися,
Стрілою промайнувши миттю...

Хай, льоду сталь відблискує
Іскристий сніг...
Морозною є даль -
Відкрита та беззахисна - у кожен бік...

...Я є початок зимової ночі!
Я - сніг, що ріже очі!
Я - морозне вістря лютої зими!
Я виміряю простір крилами безодні!..
...Я є початок північної лютої ночі!
Я - морозний сніг, що ріже твої очі!
Я - крижане вістря дикої зими!
Я роздираю простір пазурами
Безодні!..

Крізь імлисту даль
Прозорим променем
Буревієм мчу
Холодним пломенем
Зживаючи усе
Що трапить у борозну
Зжигаючи усе
Полум’ям холоду

...Я є початок зимової ночі!
Я - сніг, що ріже очі!
Я - морозне вістря лютої зими!
Я виміряю простір крилами безодні!..
...Я є початок північної лютої ночі!
Я - морозний сніг, що ріже твої очі!
Я - крижане вістря дикої зими!
Я роздираю простір іклами
Безодні!..

Крізь імлисту сиву даль
Кришталевим променем
Стрілою вістрям мчу
Дикого полювання пломенем
Винищуючи все
Крицею морозною
Змітаючи усе
Шипастою палицею грізною

Вітрами та буранами розверзнуся
Шквалами та завірюхами розійдуся
Ставки й озера вкрию льодами
Крижаними оковами

Вітрами й ураганами розверзнуся
Буревіями та буранами розійдуся
В лісах - розляжуся снігами...
Інеєм пройдуся річками та степами

...То є початок лютої, морозної, дикої зимової ночі!..


Похожие новости.


Breakaway

Breakaway

Sonny abandoned his car last night Had a meeting on the docks with a light blue Monterrey To breakaway Sonny was playing all his cards last night In a hotel room he dealt his



Ноченька

Ноченька

Просто так, неожиданно пришел закат, Ласково ноченька приплыла к нам с того берега, К шелку уронила. Что не так? И зачем я так хочу бежать Долго ли лодочка, ты плыви плыви, Больно мне помнить Припев: Я хочу



Очи Черные

Очи Черные

Очи черные, очи страстные, Очи жгучие и прекрасные! Как люблю я вас, как боюсь я вас, Знать увидел вас я в недобрый час. Не встречал бы вас, я бы знал покой, Я бы прожил жизнь



Я Не Хочу Тебя Ни С Кем Делить

Я Не Хочу Тебя Ни С Кем Делить

Когда однажды ты придёшь, Не постучав, откроешь двери, Ты только взглянешь и поймёшь, Как я любил тебя и верил. Как дни до встречи торопил, То ждал заката, то рассвета, Пусть я таким наивным был, Ты мне простишь



Руку Подай

Руку Подай

Руку подай, лиш руку подай, я прошу тебе. Мене не лишай, в біді не лишай, прошу тебе. Приспів: Надію дай мені, і трішечки тепла, ти усміхнись і руку подай. Сонце й земля, небо й вода




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.