Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Don’t Nobody Bring Me No Bad News

В рубрике: Тексты песен — 13.11.2012

When I wake up in the afternoon
Which it pleases me to do
Don't nobody bring me no bad news
'Cause I wake up already negative
And I've wired up my fuse
So don't nobody bring me no bad news

If we're going to be buddies
Better bone up on the rules
'Cause don't nobody bring me no bad news
You can be my best of friends
As opposed to payin' dues
But don't nobody bring me no bad news

No bad news
No bad news
Don't you ever bring me no bad news
'Cause I'll make you an offer, child
That you cannot refuse
So don't nobody bring me no bad news

When you're talking to me
Don't be cryin' the blues
'Cause don't nobody bring me no bad news
You can verbalize and vocalize
But just bring me the clues
But don't nobody bring me no bad news

Bring some message in your head
Or in something you can't lose
But don't you ever bring me no bad news
If you're gonna bring me something
Bring me, something I can use
But don't you bring me no bad news


Похожие новости.


We Ride

We Ride

[Hook] Top back, cruising down the street yeah we ride (we ride nigga), yeah we ride (east to the westside nigga uh) Music up, banging up the speakers we ride (we ride nigga), yeah



8-ий Колір

8-ий Колір

Я шуках слова серед риб німих Я йшов по воді і назад озирався А потім побачив тебе Тебе у воді я отак закохався Веселка цариця небес Мені захотілось всі хмари за гору загнати і витерти



We Can Work It Out

We Can Work It Out

Try to see it my way, Do I have to keep on talking till I can't go on? While you see it your way, Run the risk of knowing that our love may



Rocking Chair In Hawaii

Rocking Chair In Hawaii

I'm going down to the river gonna take me my rocking chair Going down to the river gonna take me my rocking chair And if those blues don't leave me Gonna rock on



Бажання

Бажання

Всі твої бажання здійсняться, знаю я. Силу сподівання маю я. Бажай. Ти своє кохання збережи, пронеси. Кохай. Загадай бажання, не сумуй, чекай. (х2) Лийся як вода - в забуття, Як вогонь палай - не згасай. Місяцем світи з




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.