Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Як Я Собі В Нашім Селі Заспівам

В рубрике: Тексты песен — 01.08.2012

Як я собі в нашім селі заспівам,
Вшитких хлопців до роботи позберам.
Позберам вшитких хлопців до нашого села -
Затим селом все ня болит голова.

Не лем хлопців, але й вшитки дівчата,
Бо на поли юж робота зачата.
Співают дівчата із нашого села -
За тим селом все ня болит голова.

Як я собі на весілю заспівам,
Вшитких гостей до співаня позберам.
Весіля, весіля, на Петра, на Михала -
По весілю все ня болит голова.

А як буду у далекій стороні,
То заплачу, то затужу в чужині.
До свойого села, де родина моя -
За тим селом все ня болит голова.


Похожие новости.


Black Ice

Black Ice

Well the devil may care, You toss 'em back and be a man, With the last time, Black ice, End of it all, end of the line, End of the road, Black ice, Black ice, Come on and



Diamond In The Dark

Diamond In The Dark

Is it real, what I feel, is it love, Is it love that's making me weak, in the night, And when she's next to me, I just stumble on my words, And all the



Танцуй, Россия!!!

Танцуй, Россия!!!

Мы девчонки из простых Без сережек золотых Вот таких золотых Но красивые пардон Посмотри со всех сторон Посмотри ... со всех строн... Танцуй Россия и плачь Европа А у меня самая, самая, самая красивая опа Танцуй Россия



Experience

Experience

See me loving you A fool without a lover How can that possibly be Maybe you can show me why I shiver when you're closer I remember your touch without it Let me drown in your



Поліна

Поліна

Бекхем, він грає, кажеш, - інші не дуже Джастін, він може наревіти калюжу Як раптом шось, то Брюс усіх порятує У всіх тату є, це я так констатую Трапляються ж комусь казкові герої А в




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.