Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Як Я Собі В Нашім Селі Заспівам

В рубрике: Тексты песен — 01.08.2012

Як я собі в нашім селі заспівам,
Вшитких хлопців до роботи позберам.
Позберам вшитких хлопців до нашого села -
Затим селом все ня болит голова.

Не лем хлопців, але й вшитки дівчата,
Бо на поли юж робота зачата.
Співают дівчата із нашого села -
За тим селом все ня болит голова.

Як я собі на весілю заспівам,
Вшитких гостей до співаня позберам.
Весіля, весіля, на Петра, на Михала -
По весілю все ня болит голова.

А як буду у далекій стороні,
То заплачу, то затужу в чужині.
До свойого села, де родина моя -
За тим селом все ня болит голова.


Похожие новости.


Summer

Summer

Just so long as this moment's full of love so will the leaves stay green As the winters tide will knock them down from all that they've achieve Maybe if I love



Sweet Virginia

Sweet Virginia

Wadin' through the waste stormy winter, And there's not a friend to help you through. Tryin' to stop the waves behind your eyeballs, Drop your reds, drop your greens and blues. Thank you for



Песня Лётчика

Песня Лётчика

Их восемь - нас двое. Расклад перед боем Не наш, но мы будем играть! Сережа! Держись, нам не светит с тобою, Но козыри надо равнять. Я этот небесный квадрат не покину. Мне цифры сейчас



Столько Много Лет (feat. M. Mecker)

Столько Много Лет (feat. M. Mecker)

Наливай братан сто грамм мы щас бухать будем Ты не бушуй или получишь щас удар хуем Я зачитал как сатана и каждый враг умер И твоя мать танцует полуголая за рубль Я выхожу на



Конь (Feat. Песняры)

Конь (Feat. Песняры)

Выйду ночью в поле с конём, Ночкой тёмной тихо пойдём. Мы пойдём с конём по полю вдвоём, Мы пойдём с конём по полю вдвоём. Ночью в поле звёзд благодать... В поле никого не видать. Только мы




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.