Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Пающіє Труси (feat. Скрябін)

В рубрике: Тексты песен — 12.10.2012

Кароче, пацани, скидайтеся баблом
Ми робим нову групу і вам круто повезло
Сьогодні інвестиція із ваших кошельків
А вже через два місяці косити в тур поїдем!

Перше, шо нам треба – прикольна фото-сесія
Ми знімемся в трусах, шоб було трохи весело
Чотири голі тьоли – то вже залог успєха
Ми троє з броварів і касаглаза із Бішкека

На другому етапі нам треба тусанути
Поторгувати фейсом, походити поміж люди
Покажем жовтій пресі всі приховані таланти
Ми зробем всьо, шо хочеш, але тільки не співати!

Співати – то не модно, то з минулого століття
Хай горло надриває собі Тая Повалійка
Закони шоу-бізнеса: коси бабло, коси!
Хай лохи цєпєнєют: ми – Пающіє Труси
Отак

Приспів:
Коси!
Пающіє труси
Ко, ко, коси!
Пающіє труси

Тепер підемо дальше: треба записати пісню
Ми випишем в Поплавського харошу вокалістку
Вона волає партії за кожну з чотирьох
І вот тобі ХS – один-в-один, японський бог!

Шоб записати пісню її треба ше й купити
Мєладзе не продасть, то можна навіть не просити
Є варіант не гірший: ми поїдем до Бебешка
Нам Вовчик зробить грамотно – він дуже любить кееееш

Приспів

Фанєра вже готова і пора знімати кліпи
Нагонєм в зал масовку, шоби кіп’яточком піііііііі
Дамо по десять гривень, шоб скакали як дурні
І ми готові звйозди через два знімальні дні!

Коли вже зробем відео – заплатім за ефіри
Ефірів є багато – значить є корпоратіви
А є корпоратіви – прадюсер усміхається:
Зробили всьо нормально і дівчата окупаються

Приспів


Похожие новости.


Свіст Гір

Свіст Гір

Стояв камінь на дорозі ноги всі ломили. Ми підняли того камня музики заграли! Файно музики заграли! Фист ся заспівали! Ми побігли за дівками дівки позбігались! Гулянка! Забава! Файно дівки танцювали! Фист ся цілували! Ми побігли за



Воскресенье

Воскресенье

Ветер случайных удач на перепутье затих. Думал я, что навсегда смолк мой ликующий стих. Вечным казалось мгновение, что повисло в слепой пустоте, И ожидание терпения словно вечерняя тень Протянулась к далёкой черте. Припев: Снова отчаяние мне



That’z Who I Am

That’z Who I Am

[Z-Ro:] Houston Texas is my city, Ridgemont 4 is my block I put my trust in no man, only my motherfucking glock Cause she ain't never let me down, before Fuck a gang I



Зелене Листя

Зелене Листя

Зелене листя, білі каштани, Ой, як то сумно, як вечір стане. Зелене листя, білі каштани, Ой, як то сумно, як вечір стане. Ой, як то сумно, ой, як то журно, Любила хлопця – забути трудно. Ой,



Тачанка

Тачанка

Ты лети с дороги, птица, Зверь, с дороги уходи! Видишь, облако клубится, Кони мчатся впереди! И с налета, с поворота, По цепи врагов густой Застрочит из пулемета Пулеметчик молодой. Припев: Эх, тачанка-ростовчанка, Наша гордость и краса, Пулеметная тачанка, Все четыре колеса! Эх, тачанка-ростовчанка, Наша




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.