Ангелы
она из воздуха и льда
дотронешся едва ли
ее прозрачные глаза
меня не отражали
стеной разлука до самых звезд
летит со мной
Припев:
если бы ангелы твои оставили меня
там, где в тихой пустоте нить держит тонкая
если бы ангелы смогли однажды рассказать
сколько лун не назови, я буду ждать
в чужое небо на легке
как-будто дни листая
и след терялся на песке
и лед под сердцем таял
стеной разлука до самых звезд
летит со мной
Припев.
Похожие новости.
I’m Glad I’m Not You
It’s been a while since we were here Been too long my fear is Holding back the memories of your eyes Scattered notes and broken glass you had left me All that’s left is
The Presentation
SHAKE UP THE WORLD THAT IS WHAT I AM BOUT TO DO And homie you ain't even on my altitude I'm tellin you, I got enough cloud for two And like a nxgga turn
Останній Крок
Ми стоїмо на останнім щаблі Сходів в пекло. Ще один крок - Чорна безодня чекає на нас, І в спину штовхає влада Z.O.G. Пройде півсторіччя, і будемо ми Меншість на європейській землі. Гості удома, небажані гості Європа,
Paris Morton Music
Would of came back for you I just needed time To do what I have to do Caught in a life I can't let it go, whether that's right I will never know Hope you forgive
ПНД
Зачекай, я встигну, мені вже легше Здійматися в небо і падати вниз. Навколо дійсність, яка - не знаю, Навколо дійсно всі вверх або вниз. Може, буду справжнім, Може, буду вільним Я - там, де майже всі
