Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

В Останні Хвилини

В рубрике: Тексты песен — 30.10.2012

Ще мить тому я день стрічав,
Ще промінь сонця грів мої надії
І сліпо завтрашнього дня чекав
Та зараз ще хоч раз вдихнути моя мрія.
Колючим списом протинає страх,
Не слухає, німіє моє тіло,
Лиш відчуваю теплі краплі на руках,
Що їх вона слізьми зігріла.

Приспів:
Не засинай в моїх руках...
... твій голос чую все тихіше.
Не засинай в моїх руках...
... звук кроків ангела луне гучніше.

Ти дав мені життя й назад береш,
Чи страх зостанеться в мені навіки.
Покинеш в тьмі чи сяйвом ти прийдеш,
Іще хоч раз поглянуть заважають повіки.
Пробач, іди просить за все, що вдіяв тут,
Та чого зараз варті всі мої благання.
Кудись зника тепло із її рук,
Що мить цінніше, бо востаннє.

Приспів (2)

Не засинай в моїх руках.
Залишись, не зникай, не іди раптово.
Не засинай в моїх руках.
Повернись, не віддавай ще світла свого.

Приспів


Похожие новости.


Травневий Вечір

Травневий Вечір

Чи пам’ятаєш той травневий вечір? - Лунала музика твоя Під вітами старого парку Ти говорив колись несказані слова. Приспів: Я дякую тобі За вірність, за кохання, За те, що ця любов Є перша і остання. (весь куплет -



Я Знаю…

Я Знаю…

Я знаю, Ти можеш розказати мені Про те, як в світлі вікна грає сонце волоссям моїм. Я знаю, Ти можеш розказати мені Про те, як в шепіт трави вплітається дихання вітру. Я знаю, Ти



South Side Of The Sky

South Side Of The Sky

A river a mountain to be crossed the sunshine in mountains sometimes lost around the south side so cold that we cried were we ever colder on that day a million miles away it



The Moonfleet Finale

The Moonfleet Finale

Go, go where your heart believes, Your memories are waiting, Your dreams are on their way; Go, go to your destiny, You know I will be with you every step of the way; Go, go



Студентські Вихідн

Студентські Вихідн

З самого ранку пиво, І почуваюсь щасливим, З самого ранку горілка І дебела файна дівка. З самого ранку цигарку І поміцніше заварку, З самого ранку потреба Зробити те, що треба. Приспів: А що нам треба Від землі та неба? Зовсім небагато




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.