Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Стоунхендж

В рубрике: Тексты песен — 24.10.2012

Для мене не існує добра війна,
І хороша революція - повна дурня.
Жоден пузатий не вартий того,
Щоб ми вбивали один одного.
Я не хочу чути їх брехливі байки.
Я вдивляюся в далекі зірки,
Супер Спейсман літає десь там,
Він прилетить і повідає нам.

Приспів:
Що там за небом, що за хмарками,
Що там за Сонцем, що за зірками.
Хто поставив Стоунхендж? (3)
Хто поставив...

Мене не обмежують ваші кордони,
Я не в’язень всесвітньої зони.
Певен ваш наступний політичний закон,
Поставить наші душі на кон.
Заради набити свої животи,
Ви готові роздерти людей на шмати.
Пірну в підсвідомі моря потайні,
Там Супер Спейсман, він покаже мені.

Приспів

Жовта преса, фальшиве тіві,
Весь час зомбують нас кимось куплені ЗМІ:
- "Хороші, чи погані ми викачуємо мані,
Відвертаєм від проблем на хвилях радіо FM".
Я не є сухий тарган у павутинні Інтернети,
І можу силою думок легко рухати планети.
Я деруся до зірок, вас не чую і не бачу,
І на зоряних мапах скоро точно позначу.

Приспів (2)


Похожие новости.


Не Кажучи Нікому

Не Кажучи Нікому

Коли війна вривається у двері, Не захистять слова й печатки на папері. Потрібно йти, потрібно брати зброю І право на життя відстояти в горнилі бою... Одна біда пішла на захід, інша прийшла зі сходу. І



Ночной Гость

Ночной Гость

1. Снова гость к моей соседке. Дочка спит, торшер горит. Радость на лице. По стеклу скребутся ветки, В рюмочки коньяк налит - со свиданьицем. Вроде бы откуда новая посуда? Но соседка этим гостем дорожит: То поправит



Сяду На Плеч

Сяду На Плеч

Давай поїдемо з тобою туди Там, де немає ніякої біди Де наближається зима до весни А ти давай мене на плечі сади У нас там будуть кольорові думки І не запутаються наші сліди Руками своїми ти



Чарівними Рухами

Чарівними Рухами

Чарівними рухами Казковими звуками Він вабив нестримно Пручалась даремно Воно захопило Воно засліпило Хотіла, як краще, А вийшло, як завжди. Не вини мене у цьому Розчинилась я у ньому Закохалась, загубилась, В його серці я втопилась Не вини мене у цьому Розчинилась я



Ненависть

Ненависть

Я ненавижу тех тварей, что нам обещают с экранов Жизнь золотую для всех впереди и свободу прав без обмана. Я ненавижу то, как они за наш счёт жируют И тех, кто сегодня




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.