Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Щури

В рубрике: Тексты песен — 15.11.2012

По хаті бігають щури,
Вилазять з кожної нори,
Вистрибують з підлоги,
Я прошу допомоги.
Нахабно вдерлися вони
У жовто-сині мої сни,
І всюди серед ночі
Червоні їхні очі.

Любить щур деревину гризти
І без того слабоньких стін,
Ще учора був комуністом,
Тепер у підпіллю він.

Колись у кожного щура
Були посада та нора
Велика чи маленька,
І він сидів тихенько.
Він в ту нору помалу гріб,
І коло нього мали хліб
І родичі, і діти,
Чому б і не радіти.

Та нанесло грозу зненацька,
В очі - блискавка, в серце - грім,
Ой, ти горе, біда щуряцька,
Незвично смоктати хрін.

То поховалися щури
Лишень до певної пори,
Сидять в пивницях тихо,
Накликуючи лихо.
На слово суверенітет
В щуряків є імунітет,
Не діє і отрута,
Бо в них уся валюта.

А крім того сусід московський,
Найщуріший із всіх щурів,
Щур Щуринович Щуриновський
Боятися не велів.

І вже у кожного щура,
Нові повадки, як в кнура,
Потроху він звіріє,
Жиріє та нагліє.
І знову тягне догори
Свої криваві прапори,
І вся щуряча сила
Кричить на повне рило.

Браття щурики, не ховайтесь,
Вилізайте з щілин та дзюр!
Всі щури всіх країн єднайтесь,
І смерть тому, хто не щур!

По хаті бігають щури,
Вилазять з кожної нори,
Вистрибують з підлоги,
Я прошу допомоги.
Бо вже не вночі, а зрання
Руденьке лисе щуреня
На мене щурить очі,
Знов щось сказати хоче...


Похожие новости.


Тільки Ти Моя

Тільки Ти Моя

Коли один, тебе немає, Все навкруги барви втрачає, Блідне все без тепла твого, Й день не зігріє. Коли нема сміху твого, Світ завмирає без нього, Й небо стає чорно-білим, А вітер безкрилим. Серед тисяч і тисяч сліпих облич, Із



Я Верю, Я Дождусь

Я Верю, Я Дождусь

Я верю, я дождусь, что настанет этот день, когда День, когда ты мне скажешь "да!". И я верю, я дождусь, что настанет этот день, когда День когда - о да! - ты мне



Solo Due Parole

Solo Due Parole

Stavi l?.... seduta a contare le tue dita a volte ti sbagliavi e ripetevi e il tempo ti passava dentro E come una ferita si allargava... E ti taceva male pensavi fosse amore.... e invece era cos? erano soltanto



Наш Танец

Наш Танец

3везда моя, послушай и не злись Мне больно от того, что с нами стало. Мы за руки держась взлетали ввысь, Теперь друг к другу сходим с пьедестала. И помним слишком мало нежных слов... Припев: Давай станцуем



Soul Of A Man

Soul Of A Man

Won't somebody tell me, answer if you can! Want somebody tell me, what is the soul of a man I'm going to ask the question, answer if you can If anybody here can




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.