Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Щури

В рубрике: Тексты песен — 15.11.2012

По хаті бігають щури,
Вилазять з кожної нори,
Вистрибують з підлоги,
Я прошу допомоги.
Нахабно вдерлися вони
У жовто-сині мої сни,
І всюди серед ночі
Червоні їхні очі.

Любить щур деревину гризти
І без того слабоньких стін,
Ще учора був комуністом,
Тепер у підпіллю він.

Колись у кожного щура
Були посада та нора
Велика чи маленька,
І він сидів тихенько.
Він в ту нору помалу гріб,
І коло нього мали хліб
І родичі, і діти,
Чому б і не радіти.

Та нанесло грозу зненацька,
В очі - блискавка, в серце - грім,
Ой, ти горе, біда щуряцька,
Незвично смоктати хрін.

То поховалися щури
Лишень до певної пори,
Сидять в пивницях тихо,
Накликуючи лихо.
На слово суверенітет
В щуряків є імунітет,
Не діє і отрута,
Бо в них уся валюта.

А крім того сусід московський,
Найщуріший із всіх щурів,
Щур Щуринович Щуриновський
Боятися не велів.

І вже у кожного щура,
Нові повадки, як в кнура,
Потроху він звіріє,
Жиріє та нагліє.
І знову тягне догори
Свої криваві прапори,
І вся щуряча сила
Кричить на повне рило.

Браття щурики, не ховайтесь,
Вилізайте з щілин та дзюр!
Всі щури всіх країн єднайтесь,
І смерть тому, хто не щур!

По хаті бігають щури,
Вилазять з кожної нори,
Вистрибують з підлоги,
Я прошу допомоги.
Бо вже не вночі, а зрання
Руденьке лисе щуреня
На мене щурить очі,
Знов щось сказати хоче...


Похожие новости.


Что Такое Зима

Что Такое Зима

Яркое солнце за зимним окном Лживые речи шепчет так часто. Там за окном -32, Он не пришел, и ты так несчастна. Он в теплой квартире, закутавшись в плед, Смотрит по телеку все передачи подряд. Он придумал



Стыцамэн

Стыцамэн

Этот праздничный бит - Совокупность орбит Все как надо играет Жарю ультрамальвин И танцую один Остальные стесняются Не надо стесняться Музыкальный настрой В левом ухе си бемоль Так и хочется танцев Те, кто слышит мой soul Заполняют танцпол Остальные стесняются Не надо стесняться "C



Звездочка Упала

Звездочка Упала

Зачем светила мне луна, как никогда не светит Зачем ты обнимал меня как никого на свете Зачем же падала звезда и сердце билось часто Помнишь, ты сказал - это к счастью С неба звездочка



Tongue Tied

Tongue Tied

Now's my chance, here in France, I've gotta give it a go. How do you say I'm happy ? Estoy feliz contigo ? No ! No ! D?sol? mon fran?ais est un



Поверь

Поверь

Даже когда гром и гроза Я выстою как дерево на ветру Ничто не сдвинет гору И не поменяет мое направление Я падаю с неба И я совсем один Моя смелость предотвратит падение Ничто не погасит мой огонь




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.