Щури
По хаті бігають щури,
Вилазять з кожної нори,
Вистрибують з підлоги,
Я прошу допомоги.
Нахабно вдерлися вони
У жовто-сині мої сни,
І всюди серед ночі
Червоні їхні очі.
Любить щур деревину гризти
І без того слабоньких стін,
Ще учора був комуністом,
Тепер у підпіллю він.
Колись у кожного щура
Були посада та нора
Велика чи маленька,
І він сидів тихенько.
Він в ту нору помалу гріб,
І коло нього мали хліб
І родичі, і діти,
Чому б і не радіти.
Та нанесло грозу зненацька,
В очі - блискавка, в серце - грім,
Ой, ти горе, біда щуряцька,
Незвично смоктати хрін.
То поховалися щури
Лишень до певної пори,
Сидять в пивницях тихо,
Накликуючи лихо.
На слово суверенітет
В щуряків є імунітет,
Не діє і отрута,
Бо в них уся валюта.
А крім того сусід московський,
Найщуріший із всіх щурів,
Щур Щуринович Щуриновський
Боятися не велів.
І вже у кожного щура,
Нові повадки, як в кнура,
Потроху він звіріє,
Жиріє та нагліє.
І знову тягне догори
Свої криваві прапори,
І вся щуряча сила
Кричить на повне рило.
Браття щурики, не ховайтесь,
Вилізайте з щілин та дзюр!
Всі щури всіх країн єднайтесь,
І смерть тому, хто не щур!
По хаті бігають щури,
Вилазять з кожної нори,
Вистрибують з підлоги,
Я прошу допомоги.
Бо вже не вночі, а зрання
Руденьке лисе щуреня
На мене щурить очі,
Знов щось сказати хоче...
Похожие новости.
Тільки Ти Моя
Коли один, тебе немає, Все навкруги барви втрачає, Блідне все без тепла твого, Й день не зігріє. Коли нема сміху твого, Світ завмирає без нього, Й небо стає чорно-білим, А вітер безкрилим. Серед тисяч і тисяч сліпих облич, Із
Я Верю, Я Дождусь
Я верю, я дождусь, что настанет этот день, когда День, когда ты мне скажешь "да!". И я верю, я дождусь, что настанет этот день, когда День когда - о да! - ты мне
Solo Due Parole
Stavi l?.... seduta a contare le tue dita a volte ti sbagliavi e ripetevi e il tempo ti passava dentro E come una ferita si allargava... E ti taceva male pensavi fosse amore.... e invece era cos? erano soltanto
Наш Танец
3везда моя, послушай и не злись Мне больно от того, что с нами стало. Мы за руки держась взлетали ввысь, Теперь друг к другу сходим с пьедестала. И помним слишком мало нежных слов... Припев: Давай станцуем
Soul Of A Man
Won't somebody tell me, answer if you can! Want somebody tell me, what is the soul of a man I'm going to ask the question, answer if you can If anybody here can
