Екскурсія По Києву
- Добрий день, май нейм Іван.
Це є сентрал наш майдан.
Він є символ індепеденс,
зіс іс б’ютіфуль фонтан.
Прошу взяти долар ван,
кинуть даун в цей фонтан,
а потім підем еврібаді
в Гайдамацький ресторан.
Тут в нас комплексний обід,
будем дінер хев ту іт.
Пане кухар! Вісім порцій,
плюс два шофери та ґід.
На обід буде банан
енд варенікс ін сметан.
А хто хоче, може взяти
рашн водка ін стакан.
Хто наївся, прошу, пліз,
всі за мною гоу вниз.
Зараз їдем ін автобус
ту Андріївський узвіз.
Ось на нього гарний вид.
Лук ет віндоу, містер Піт!
Цей узвіз - із нот канава,
це така горбата стріт.
Тут в кіоску - Кайзер-бір,
а навпроти - монастир.
А це вам Єльцин лайк матрьошка
енд еназер сувенір.
Тут - медалі, ордени,
шмат Берлінської стіни...
А це - Хрущова окуляри
Андропова штани.
Хто купив - складайте в кейс
давайте тугезер на свій плейс.
А хто хоче, я на Кодак
можу зняти мордофейс.
Всі за мною, всі комон -
наша подорож: гоу он.
Зараз їдем дегустейшн
бураковий самогон.
Дружньо мейкінг по ковтку
цього дрінку з буряку.
Пліз цибуля, щоб занюхать
по скибці часнику...
Бачу, міс, вам не пішло -
на Блю-вотер потягло.
Це воно так має бути -
перший раз дає в чоло.
А це є Печерський Лавр.
Тут сам Нестор працювавр.
Він був терібл розумний,
як в Оксфорді бакалавр.
Нестор був нормальний френд,
добре друзів андерстенд.
Хто з портретом хоче випить -
по три бакси мені в хенд.
Дарлін вумен, дарлін мен!
Дарлін ледіз-джентельмен!
Ван-ту-срі, блін... файв, сікс, севен...
А де лисий? Ейт, найн тен...
Я вже з вами п’ять годин,
голова припухла, блін.
Весь автобус мейк ригейшн
шофер буде його клін...
Зараз їдем у готель -
щоб всі спали вері вель.
І щоб ніяких вокі-токі,
бо вам Київ - не бордель.
А зранку всі в аеропорт -
на фіг з пляжу в свій Оксфорд.
І велькам до України,
гуд-бай, і хай вам чорт!
Похожие новости.
Let’s Do It Now
Baby, if you'd understand, I would Like to be your man In change of your love, of your love, of your love, And, baby, when we find the time abnd place, I just hope
Слався, Мати Русь!
Як та й на рідній стороні Онуки Сонця і Землі Весняний галас здійняли Понад краєм... Їм усміхаються в гаях, У несходимих у ярах І навіть Чорний Битий Шлях Їх привітає. А від моря до моря Шлях освічують зорі Славні дідові
The Way You Look Tonight
Some day, when I'm awfully low, When the world is cold, I will feel a glow just thinking of you And the way you look tonight. You're lovely, with your smile so warm And your
Poque Aun Te Amo
Mentir?a si dijera que sin ti la vida sigue igual, que no duele tu partida y que por fin ya te logre olvidar. Decir que no me afecta verte ya con otro no
Все Про Любов
Живе собі то сонячно, то хмарно, Та все любов оспівує в віршах, Бо він поет. Така у нього карма, Такий його святий і грішний шлях. Приспів: У Олександрівці співає соловей, Та так витьохкує, так солодко співає Про
