Екскурсія По Києву
- Добрий день, май нейм Іван.
Це є сентрал наш майдан.
Він є символ індепеденс,
зіс іс б’ютіфуль фонтан.
Прошу взяти долар ван,
кинуть даун в цей фонтан,
а потім підем еврібаді
в Гайдамацький ресторан.
Тут в нас комплексний обід,
будем дінер хев ту іт.
Пане кухар! Вісім порцій,
плюс два шофери та ґід.
На обід буде банан
енд варенікс ін сметан.
А хто хоче, може взяти
рашн водка ін стакан.
Хто наївся, прошу, пліз,
всі за мною гоу вниз.
Зараз їдем ін автобус
ту Андріївський узвіз.
Ось на нього гарний вид.
Лук ет віндоу, містер Піт!
Цей узвіз - із нот канава,
це така горбата стріт.
Тут в кіоску - Кайзер-бір,
а навпроти - монастир.
А це вам Єльцин лайк матрьошка
енд еназер сувенір.
Тут - медалі, ордени,
шмат Берлінської стіни...
А це - Хрущова окуляри
Андропова штани.
Хто купив - складайте в кейс
давайте тугезер на свій плейс.
А хто хоче, я на Кодак
можу зняти мордофейс.
Всі за мною, всі комон -
наша подорож: гоу он.
Зараз їдем дегустейшн
бураковий самогон.
Дружньо мейкінг по ковтку
цього дрінку з буряку.
Пліз цибуля, щоб занюхать
по скибці часнику...
Бачу, міс, вам не пішло -
на Блю-вотер потягло.
Це воно так має бути -
перший раз дає в чоло.
А це є Печерський Лавр.
Тут сам Нестор працювавр.
Він був терібл розумний,
як в Оксфорді бакалавр.
Нестор був нормальний френд,
добре друзів андерстенд.
Хто з портретом хоче випить -
по три бакси мені в хенд.
Дарлін вумен, дарлін мен!
Дарлін ледіз-джентельмен!
Ван-ту-срі, блін... файв, сікс, севен...
А де лисий? Ейт, найн тен...
Я вже з вами п’ять годин,
голова припухла, блін.
Весь автобус мейк ригейшн
шофер буде його клін...
Зараз їдем у готель -
щоб всі спали вері вель.
І щоб ніяких вокі-токі,
бо вам Київ - не бордель.
А зранку всі в аеропорт -
на фіг з пляжу в свій Оксфорд.
І велькам до України,
гуд-бай, і хай вам чорт!
Похожие новости.
Zeroes
Yeah Yeah Yeah Yeah Yeah Yeah Yeah yeah You've arrived in the land of a thousand different names And the fabulous sons have crashed their planes in flames Now tomorrow is back claiming redemption is
Everday
[Verse 1: Z-Ro] My nigga Redd been assisting me with holdin my head But I can't focuse cause so many niggaz in the street owe me some bread And if you fuckin' with
Girlfriend (feat. Lupe Fiasco)
[Lupe Fiasco] (L.U.P and C.B) We gon do what we say, see us when see that again, call us instant replay [2x] cop a coupe and then recoup, we call it instant replay say hello
Про Красивую Жизнь
Нет времени ждать, всё хочется взять Всё нужно успеть Навстречу судьбе, в тёмно-красном купе Леди мчат по Москве На пляже все мужики, хотят их взять за буйки Но ставки так высоки У мегастильных дам туры в
Стріляй…
Я знаю, один - навкруги нікого На білім снігу як звір лишаю сліди Та відчуваю, що за полем мого зору У свій приціл дивишся ти Лише одна мить, лише один подих Я знаю - не
