Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Екскурсія По Києву

В рубрике: Тексты песен — 30.07.2012

- Добрий день, май нейм Іван.
Це є сентрал наш майдан.
Він є символ індепеденс,
зіс іс б’ютіфуль фонтан.
Прошу взяти долар ван,
кинуть даун в цей фонтан,
а потім підем еврібаді
в Гайдамацький ресторан.

Тут в нас комплексний обід,
будем дінер хев ту іт.
Пане кухар! Вісім порцій,
плюс два шофери та ґід.
На обід буде банан
енд варенікс ін сметан.
А хто хоче, може взяти
рашн водка ін стакан.

Хто наївся, прошу, пліз,
всі за мною гоу вниз.
Зараз їдем ін автобус
ту Андріївський узвіз.
Ось на нього гарний вид.
Лук ет віндоу, містер Піт!
Цей узвіз - із нот канава,
це така горбата стріт.

Тут в кіоску - Кайзер-бір,
а навпроти - монастир.
А це вам Єльцин лайк матрьошка
енд еназер сувенір.
Тут - медалі, ордени,
шмат Берлінської стіни...
А це - Хрущова окуляри
Андропова штани.

Хто купив - складайте в кейс
давайте тугезер на свій плейс.
А хто хоче, я на Кодак
можу зняти мордофейс.
Всі за мною, всі комон -
наша подорож: гоу он.
Зараз їдем дегустейшн
бураковий самогон.

Дружньо мейкінг по ковтку
цього дрінку з буряку.
Пліз цибуля, щоб занюхать
по скибці часнику...
Бачу, міс, вам не пішло -
на Блю-вотер потягло.
Це воно так має бути -
перший раз дає в чоло.

А це є Печерський Лавр.
Тут сам Нестор працювавр.
Він був терібл розумний,
як в Оксфорді бакалавр.
Нестор був нормальний френд,
добре друзів андерстенд.
Хто з портретом хоче випить -
по три бакси мені в хенд.

Дарлін вумен, дарлін мен!
Дарлін ледіз-джентельмен!
Ван-ту-срі, блін... файв, сікс, севен...
А де лисий? Ейт, найн тен...
Я вже з вами п’ять годин,
голова припухла, блін.
Весь автобус мейк ригейшн
шофер буде його клін...

Зараз їдем у готель -
щоб всі спали вері вель.
І щоб ніяких вокі-токі,
бо вам Київ - не бордель.
А зранку всі в аеропорт -
на фіг з пляжу в свій Оксфорд.
І велькам до України,
гуд-бай, і хай вам чорт!


Похожие новости.


Чорна Волга

Чорна Волга

За ровером їде "Чорна Волга", Так мчиться - гнеться аж дорога. Кидай своє ріщя, бо доїдеш до моргу, Розправа з тобою буде недовга. Бо в лукавого машина - "Чорна Волга"! За дорогою ліс, а в



The Loneliest Guy

The Loneliest Guy

Streets damp and warm Empty smell metal Weeds between buildings Pictures on my hard drive But I'm the luckiest guy Not the loneliest guy Steam under floor Shards by the mirrors frame Clouds green and low No sign, no



Я Не Боюсь

Я Не Боюсь

В темноте укромной комнаты Тишина висит на проводе Только что закрылись, за тобою двери Что мне делать с этим господи Скоро день начнется заново Обнулив часы небесные В первый раз, заметив пустоту вселенной Что мне делать с



Paralayzed

Paralayzed

She ain't as beautiful as me, but she's as beautiful as she can be She ain't as cold as she want but she wants it to boil She ain't as cold as



Up ‘n’ Down

Up ‘n’ Down

Down and up and down and up and down and up and down Down and up and down and up and down and up and down [Britney spears - Verse 1] I got




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.