Екскурсія По Києву
- Добрий день, май нейм Іван.
Це є сентрал наш майдан.
Він є символ індепеденс,
зіс іс б’ютіфуль фонтан.
Прошу взяти долар ван,
кинуть даун в цей фонтан,
а потім підем еврібаді
в Гайдамацький ресторан.
Тут в нас комплексний обід,
будем дінер хев ту іт.
Пане кухар! Вісім порцій,
плюс два шофери та ґід.
На обід буде банан
енд варенікс ін сметан.
А хто хоче, може взяти
рашн водка ін стакан.
Хто наївся, прошу, пліз,
всі за мною гоу вниз.
Зараз їдем ін автобус
ту Андріївський узвіз.
Ось на нього гарний вид.
Лук ет віндоу, містер Піт!
Цей узвіз - із нот канава,
це така горбата стріт.
Тут в кіоску - Кайзер-бір,
а навпроти - монастир.
А це вам Єльцин лайк матрьошка
енд еназер сувенір.
Тут - медалі, ордени,
шмат Берлінської стіни...
А це - Хрущова окуляри
Андропова штани.
Хто купив - складайте в кейс
давайте тугезер на свій плейс.
А хто хоче, я на Кодак
можу зняти мордофейс.
Всі за мною, всі комон -
наша подорож: гоу он.
Зараз їдем дегустейшн
бураковий самогон.
Дружньо мейкінг по ковтку
цього дрінку з буряку.
Пліз цибуля, щоб занюхать
по скибці часнику...
Бачу, міс, вам не пішло -
на Блю-вотер потягло.
Це воно так має бути -
перший раз дає в чоло.
А це є Печерський Лавр.
Тут сам Нестор працювавр.
Він був терібл розумний,
як в Оксфорді бакалавр.
Нестор був нормальний френд,
добре друзів андерстенд.
Хто з портретом хоче випить -
по три бакси мені в хенд.
Дарлін вумен, дарлін мен!
Дарлін ледіз-джентельмен!
Ван-ту-срі, блін... файв, сікс, севен...
А де лисий? Ейт, найн тен...
Я вже з вами п’ять годин,
голова припухла, блін.
Весь автобус мейк ригейшн
шофер буде його клін...
Зараз їдем у готель -
щоб всі спали вері вель.
І щоб ніяких вокі-токі,
бо вам Київ - не бордель.
А зранку всі в аеропорт -
на фіг з пляжу в свій Оксфорд.
І велькам до України,
гуд-бай, і хай вам чорт!
Похожие новости.
Брудна Політика. Черговий Раунд
Вони кажуть що б’ються за нас Живуть ради нас Та все це брехня Насправді вони набивають карман Вибори-шмибори Чесні лише одиниці Маніпуляція, красиві казки Постав хрест на політиці Яка сіра більшість-такі і вони Приспів: Брудна політика! Черговий раунд Спочатку вибрати, потім
Вальс Изнутри
Меня сознанье покидает Меня замучила луна И каждый день меня встречает Немая злая тишина... Сегодня боль, а завтра память Об этой ночи закричит И в темноте меня раздавит А
Ключик
Он мне лучик от солнца, А я ему может ключик от сердца подарю. Он такой прикольный, он такой смешной, Он забил на волны левою ногой. С высоты высотки смотрит на тусовки, Он крутой такой. Он меня
Посылка Под Паролем
У меня нет ни мерса, ни бумера, ни кайена Похер на карьеру откровенно, буду жить в деревне Мой папа Валера другого сына наверно хотел бы Но не тот из головастика показался первым И вот
Любила
Кружила, так кружила, что юлой голова Защемила, так защемила, что сама не своя Отболела, так отболела, что жара не жара Осень быстрым ветром успела всё снести без следа. Припев: Любила – но не смогла, Любила, не
