Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Екскурсія По Києву

В рубрике: Тексты песен — 30.07.2012

- Добрий день, май нейм Іван.
Це є сентрал наш майдан.
Він є символ індепеденс,
зіс іс б’ютіфуль фонтан.
Прошу взяти долар ван,
кинуть даун в цей фонтан,
а потім підем еврібаді
в Гайдамацький ресторан.

Тут в нас комплексний обід,
будем дінер хев ту іт.
Пане кухар! Вісім порцій,
плюс два шофери та ґід.
На обід буде банан
енд варенікс ін сметан.
А хто хоче, може взяти
рашн водка ін стакан.

Хто наївся, прошу, пліз,
всі за мною гоу вниз.
Зараз їдем ін автобус
ту Андріївський узвіз.
Ось на нього гарний вид.
Лук ет віндоу, містер Піт!
Цей узвіз - із нот канава,
це така горбата стріт.

Тут в кіоску - Кайзер-бір,
а навпроти - монастир.
А це вам Єльцин лайк матрьошка
енд еназер сувенір.
Тут - медалі, ордени,
шмат Берлінської стіни...
А це - Хрущова окуляри
Андропова штани.

Хто купив - складайте в кейс
давайте тугезер на свій плейс.
А хто хоче, я на Кодак
можу зняти мордофейс.
Всі за мною, всі комон -
наша подорож: гоу он.
Зараз їдем дегустейшн
бураковий самогон.

Дружньо мейкінг по ковтку
цього дрінку з буряку.
Пліз цибуля, щоб занюхать
по скибці часнику...
Бачу, міс, вам не пішло -
на Блю-вотер потягло.
Це воно так має бути -
перший раз дає в чоло.

А це є Печерський Лавр.
Тут сам Нестор працювавр.
Він був терібл розумний,
як в Оксфорді бакалавр.
Нестор був нормальний френд,
добре друзів андерстенд.
Хто з портретом хоче випить -
по три бакси мені в хенд.

Дарлін вумен, дарлін мен!
Дарлін ледіз-джентельмен!
Ван-ту-срі, блін... файв, сікс, севен...
А де лисий? Ейт, найн тен...
Я вже з вами п’ять годин,
голова припухла, блін.
Весь автобус мейк ригейшн
шофер буде його клін...

Зараз їдем у готель -
щоб всі спали вері вель.
І щоб ніяких вокі-токі,
бо вам Київ - не бордель.
А зранку всі в аеропорт -
на фіг з пляжу в свій Оксфорд.
І велькам до України,
гуд-бай, і хай вам чорт!


Похожие новости.


Watching That Man

Watching That Man

Shakey threw a party that lasted all night Everybody drank a lot of something nice There was an old fashioned band of married men Looking up to me for encouragement - it was



Still In The Hood

Still In The Hood

[Chorus] Too many niggas trying to take me off of my game Cause a nigga from the hood that done looked some good Now they all want to jock my fame But when I'm



Разом З Тобою

Разом З Тобою

Прислухайся як співає земля Ми зливаємось з тобою Дихаємо в унісон Пропелер рве твою сукню І тобі стає холодно Тобі стає холодно... Під хльосткими поривами вітру Ти сьогодні десь поруч Цією весною цим дощем Цією весною цим дощем І мокрим



Eye’s On Niggas

Eye’s On Niggas

[Talking] Ha, S.U.C. to the motherfucking fullest Me and my nigga Trae and Duwan Steady everyday dump bullets, on you hoe ass Bitch made niggas, I got my switchblade nigga [Hook x2] We ride on niggas,



Сколько Воинов…

Сколько Воинов…

Сколько воинов я возьму с собой, Чтоб разбить их отряд, Ноги движет месть, Меня ведет залитая грязью честь! Может вся династия на мне прекратится, Я даю слово- наш герб воцарится На стенах и башнях замка свирепых




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.