Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Чуєш

В рубрике: Тексты песен — 22.06.2012

Чуєш, вітер реве?
З заходу звістку несе.
Звістку криваву страшну
Загибель твою і мою, брате.

Шепотом стала юрба гомоніти,
Сунуть тевтони пів світу скорити.
Суне навала в мечах та хрестах,
Смерть або рабство несе нам вона.

Коршуни зграями марять в польоті
Чують запах мертвої плоті.
Що розтелилась в далеких степах,
Брязкіт металу і їх очі горять.

І все, що було, ніхто не скаже
Не зрозуміють ті уми,
Що віск душі поволі тане -
З теплом вечірньої свічи.

За крики тих, хто згнив в неволі,
Хто проти супостата встав.
Народ слов’ян зійнявсь до бою,
Серпи на зброю розміняв.

Села і міста брали в облоги,
Чорні пантери, на головах роги.
Хрест на грудях у всіх майорить
Ви не від бога, вам в пеклі горіть!

Стольний град, брали останнім.
Новгород-надія остання.
Віче збирає дружини малі,
Шлях перетнули невські полки.

І вся та злість, благая вість,
Зійшла з небес, відкрила лиць.
В те мариво, в ту пелину
Св’ятая діва на яву.

А сонця промінь виглядав,
І страх на серці розганяв.
Сльозу пустила діва цю,
На чорну днину, рокову.

І грянув клич - "полки у січ".
Тривала битва цілу ніч.
Багряна кров топила сніг,
Не витримав і тріснув лід.

Кричали кнехти та вода,
Холодна, чорна, льодяна.
Пощади вам тепер нема,
Топила гадів, як могла.


Похожие новости.


Who Do You Think You Are

Who Do You Think You Are

I'm giving you the news Your domination's through You gave the best you've got Now I'm out on top If you're in any doubt Listen to me I've got a right to say If you know what



I Wanna Go

I Wanna Go

[Verse 1] Lately I been stuck imagining What I wanna do and what I really think, time to flow out Be a little inappropriate 'Cause I know that everybody's thinkin' it when the lights out Shame on



Вагітні Майбутнім

Вагітні Майбутнім

Доведи, що звістка остання – Нестримне бажання, що то чутки. І слухавка падає вниз, І замість розмови крізь – важкі гудки. Я не перебільшую і настрій собі псую, І ніч не відмовиться шукати по вулицях



House Across The Bay

House Across The Bay

Walkin’ down this lonely stretch of beach She and I walked down a thousand times I just can force myself to give her up Like all the things she left behind Gone are the



Ясмін

Ясмін

Приспів: Розцвітають кущі ясміну, Грає сонце в височині, Чи зустріну, чи не зустріну? Чи побачу тебе, чи ні? І куди б скерувати кроки, Щоб тебе я могла знайти? Тільки бачу, - іде високий, Придивляюсь, чи то ж не




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.