Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Чуєш

В рубрике: Тексты песен — 22.06.2012

Чуєш, вітер реве?
З заходу звістку несе.
Звістку криваву страшну
Загибель твою і мою, брате.

Шепотом стала юрба гомоніти,
Сунуть тевтони пів світу скорити.
Суне навала в мечах та хрестах,
Смерть або рабство несе нам вона.

Коршуни зграями марять в польоті
Чують запах мертвої плоті.
Що розтелилась в далеких степах,
Брязкіт металу і їх очі горять.

І все, що було, ніхто не скаже
Не зрозуміють ті уми,
Що віск душі поволі тане -
З теплом вечірньої свічи.

За крики тих, хто згнив в неволі,
Хто проти супостата встав.
Народ слов’ян зійнявсь до бою,
Серпи на зброю розміняв.

Села і міста брали в облоги,
Чорні пантери, на головах роги.
Хрест на грудях у всіх майорить
Ви не від бога, вам в пеклі горіть!

Стольний град, брали останнім.
Новгород-надія остання.
Віче збирає дружини малі,
Шлях перетнули невські полки.

І вся та злість, благая вість,
Зійшла з небес, відкрила лиць.
В те мариво, в ту пелину
Св’ятая діва на яву.

А сонця промінь виглядав,
І страх на серці розганяв.
Сльозу пустила діва цю,
На чорну днину, рокову.

І грянув клич - "полки у січ".
Тривала битва цілу ніч.
Багряна кров топила сніг,
Не витримав і тріснув лід.

Кричали кнехти та вода,
Холодна, чорна, льодяна.
Пощади вам тепер нема,
Топила гадів, як могла.


Похожие новости.


Апрель

Апрель

Не сегодня-завтра лед Окольцует звон ручья. Не сегодня-завтра брод Опояшет полынья. Мне бы завернуться в ночь Снами зимы зимовать, Только вьюга гонит прочь Тропы до весны искать. Полем, заснеженным полем, Там,



Тумба-Буги (дуэт с Георгием Делиевым)

Тумба-Буги (дуэт с Георгием Делиевым)

Ты сделал ошибку во мне, пробудив ураганы, Цунами и бури все чувства сметают с пути, Любовь убежала, спасаясь, оставив усталость, Расставлены точки, завязаны крепко узлы. Сама разжигаешь костры, и огонь раздуваешь, Упреки, намеки обидны и



Fragile (Sting)

Fragile (Sting)

If blood will flow when fresh and steel are one Drying in the colour of the evening sun Tomorrow's rain will wash the stains away But something in our minds will always stay Perhaps



Vai Via

Vai Via

Sento che fra poco mi chiamerai ma ? per abitudine che lo farai e avverto come spine le risa tue e pi? mi fai male e pi? ti amo di pi? sempre pi? suonano i



А Ты Меня Любишь? — Ага! (feat. DJ Slon)

А Ты Меня Любишь? — Ага! (feat. DJ Slon)

На улице дождик, на улице слякоть, А им все равно. Идут они вместе, Один у них зонтик, Идут из кино. Маленькая девочка маленькому мальчику Задаёт вопрос: «Что такое небо? Что такое солнышко? Что такое любовь?» -А ты меня




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.