Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Чуєш

В рубрике: Тексты песен — 22.06.2012

Чуєш, вітер реве?
З заходу звістку несе.
Звістку криваву страшну
Загибель твою і мою, брате.

Шепотом стала юрба гомоніти,
Сунуть тевтони пів світу скорити.
Суне навала в мечах та хрестах,
Смерть або рабство несе нам вона.

Коршуни зграями марять в польоті
Чують запах мертвої плоті.
Що розтелилась в далеких степах,
Брязкіт металу і їх очі горять.

І все, що було, ніхто не скаже
Не зрозуміють ті уми,
Що віск душі поволі тане -
З теплом вечірньої свічи.

За крики тих, хто згнив в неволі,
Хто проти супостата встав.
Народ слов’ян зійнявсь до бою,
Серпи на зброю розміняв.

Села і міста брали в облоги,
Чорні пантери, на головах роги.
Хрест на грудях у всіх майорить
Ви не від бога, вам в пеклі горіть!

Стольний град, брали останнім.
Новгород-надія остання.
Віче збирає дружини малі,
Шлях перетнули невські полки.

І вся та злість, благая вість,
Зійшла з небес, відкрила лиць.
В те мариво, в ту пелину
Св’ятая діва на яву.

А сонця промінь виглядав,
І страх на серці розганяв.
Сльозу пустила діва цю,
На чорну днину, рокову.

І грянув клич - "полки у січ".
Тривала битва цілу ніч.
Багряна кров топила сніг,
Не витримав і тріснув лід.

Кричали кнехти та вода,
Холодна, чорна, льодяна.
Пощади вам тепер нема,
Топила гадів, як могла.


Похожие новости.


Недетское Время

Недетское Время

На огромном небе звезд невидимо Посмотри на мир наш удивительный Это наше небо, наша Родина Во Вселенной мы не посторонние Мы растём, мы движемся стремительно Мы отслеживаем все события Мы исследователи и романтики Скоро будем покорять галактики Мир



In Your Hands

In Your Hands

Mother, I've gotta get out of here So I can save our family From this poverty And when I make my money I'll send it back to you Father, Give me strength, I pray I have to end



These Days

These Days

My hand to God I didn't mean to After all Look what we've been through Men come in different shades That's how we're made The little house on Ellis Drive Is where I felt most alive The oak



Озирнись

Озирнись

Озирнись Я відчуваю кожну мить, що каменем ляга на серці у самотній час Озирнись То не злива з тугом, і то сліз моїх відлуння б’ється та усе про нас Озирнись Кращі дні минають залишаючи нам



On Fire

On Fire

Yeah.. Ya Know?.. Critics Man Critics Never Got Nothin Nice To Say man You know the one thing I notice about critics man? Is.. critics never ask me how my day went Well imma




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.