Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Лічилка

В рубрике: Тексты песен — 10.08.2012

Дванадцять комуністів в однім куротнім місці
Зустрілися на з’їзді чи на пленумі ЦК.
В готелі поселились, а чим те закінчилось,
Про це моя історія нерадісна така.

Дванадцять комуністів пішли купатись в море,
І в хвилі променисті кожен весело стрибав,
Та двоє з перепою лишились під водою,
От вже й починається, як я попереджав.

Бо тільки десятеро вийшли із води,
Ось так і зменшуються в партії ряди.

Вже десять комуністів покупані та чисті
В покоях одномісних перетравлюють обід,
В вісьмох перетравилось, а двоє отруїлось,
А троє в моїй пісні ще захворіли на СНІД.

Всі вісім комуністів останні чули вісті,
Про СНІД, що ходить в місці, попередив партактив,
Розважились приємно в непевнім товаристві,
Типовий сексуальний кримінальний детектив.

Трьох неслухняних довелося поховать,
І залишилось із вісім тільки п’ять.

З п’ятірки комуністів один помер на місті,
Бо кинув сигарету на імпортний килим,
А четверо тушили, з них троє так спішили,
Що довго не прожили, бо попав у горло дим.

Багато комуністів померло в моїй пісні,
Сама Агата Крісті позаздрила б мені,
Та ще один лишився, що в морі не втопився,
Обідом не втруївся і не загинув у вогні.

Таки не тонуть і в пожежах не горять,
Вони і досі на шиях в нас сидять.


Похожие новости.


Shut It Down

Shut It Down

[Drake:] These girls ain't got nothing on you uhh, say baby I had to mention that if you were a star you'd be the one I'm searching for all the girls they got attention but



Catch A Fire

Catch A Fire

Me and you Ooh..... In the heat of the sun Our life has begun Like a flame Me and you Ooh...... All alone in the sand I will burn in your hand And my soul wil arise to the



Уфа юкэлэре (Уфимские липы)

Уфа юкэлэре (Уфимские липы)

Яшьлек урамнары, тулы хыяллары, Без - шатлыкка туймас исэлер. Уфа юкэлэре Онытмаслар эле, Яфрак яра-яра сOйлерлэр. Уфа юкэлэре Онытмаслар эле, Яфрак яра-яра сOйлерлэр. Безнен, менгэн атлар, Еллар, аргамаклар, Комеш тезген, алтын йOгэннэр Уфа юкэлэре Онытмаслар эле, Чэчэк ата-ата сOйлэрлэр. Уфа юкэлэре Онытмаслар эле, Чэчэк ата-ата сOйлэрлэр. (Перевод: Улица



Песня О Москве

Песня О Москве

В час, когда заблестят фонари Над ночной неподвижной рекой, Ты укроешь меня до зари И подаришь любовь и покой. Кто-то вместе со мной помолчит В этот час, Лишь московское время летит, Все летит, все летит мимо нас. Звуки



Попытка №5

Попытка №5

Я мало кого любила - Второй надоел, Третьего забыла, Четвёртый исчез во вторник, О первом почти ничего не помню Но пятый мой совсем не такой В его руках я таю как снег Меня уносит тёплой рекой В поднебесье А




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.