Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Сумна Казка №1

В рубрике: Тексты песен — 24.08.2012

Жив на світі хлопчик,
добрий і вродливий,
у маленькім домі
з сонечком в вікні.

Сонечко світило,
а дитя раділо,
в житті не знало
горя і біди.

Мати рано встане,
сина нагодує,
візьме на руки:
бач безцінний скарб.

А дитя сміється,
мов струмочок ллється,
цілує маму,
в руці рука.

І жили в цім домі
злагода і щастя.
Люди дивувались
чудо не сім’я.
Мати працювала
син давав їй сили й щастя.
Мати певно знала, має дивнеє дитя.

Підростав хлопчина,
мав талант чималий,
бач складав пісень він,
добрих і сумних.

Приходили люди,
слухали дивились,
плакали сміялись,
далі собі йшли.

І пішли розмови
по цілому світі,
про чудесні пісні,
що їх співав юнак.
І з усіх усюдів
приходили люди,
з людьми послухати
прийшов німий бурлак.

І почувши пісні,
загорілась ненависть,
запалала заздрість
до дивного творця.
У безлюднім місці,
нагострив ножа він,
одної ночі, сталася біда.

Мати збожеволіла,
сина поховали.
Люди довго плакали,
а потім розійшлись.
Та пісні чудесні,
до тепер співають люди,
з піснями тими
дотепер між нас юнак.


Похожие новости.


Падают Листья

Падают Листья

Молчит за окном обнаженная осень. Молчит, ни о чем нас с тобою не спросит. На юг улетают последние птицы, Дописана строчка в последней странице. Спасибо тебе, ты меня понимаешь. Зачем-то встречаешь и все мне прощаешь. Я



Invented Sex

Invented Sex

[Intro: Trey Songs} This goes out to the beautiful girls Which one of yall, which one of yall Which one of yall goin' home wit trigga [Verse 1: Trey Songz] Sittin at the club oo



It’s Me

It’s Me

If you hear a voice a-whistlin' Outside your window baby It ain't a robin or a bluebird, it's me If the postman brings a package With big hearts on the wrapper And you wonder who



Inaspettata (Unexpected)

Inaspettata (Unexpected)

Ant. E come mi guardi E come mi cresci E come mi arrivi E come mi hai dato E come sei sempre E come hai capito L'appello era breve La neve era fresca La giacca era stretta... Tu! Leo. Remember the



Наливай, Поговорим

Наливай, Поговорим

Я к цыганке не пойду ворожить, Все дела мои и так хороши. На делах моих полынь, трын-трава, Да на плахе моих плеч голова. Наварил я нынче браги бидон, Пусть шаманится дурман-самогон, Пусть слетаются дружки - воронье, Лейся,




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.