Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Сумна Казка №1

В рубрике: Тексты песен — 24.08.2012

Жив на світі хлопчик,
добрий і вродливий,
у маленькім домі
з сонечком в вікні.

Сонечко світило,
а дитя раділо,
в житті не знало
горя і біди.

Мати рано встане,
сина нагодує,
візьме на руки:
бач безцінний скарб.

А дитя сміється,
мов струмочок ллється,
цілує маму,
в руці рука.

І жили в цім домі
злагода і щастя.
Люди дивувались
чудо не сім’я.
Мати працювала
син давав їй сили й щастя.
Мати певно знала, має дивнеє дитя.

Підростав хлопчина,
мав талант чималий,
бач складав пісень він,
добрих і сумних.

Приходили люди,
слухали дивились,
плакали сміялись,
далі собі йшли.

І пішли розмови
по цілому світі,
про чудесні пісні,
що їх співав юнак.
І з усіх усюдів
приходили люди,
з людьми послухати
прийшов німий бурлак.

І почувши пісні,
загорілась ненависть,
запалала заздрість
до дивного творця.
У безлюднім місці,
нагострив ножа він,
одної ночі, сталася біда.

Мати збожеволіла,
сина поховали.
Люди довго плакали,
а потім розійшлись.
Та пісні чудесні,
до тепер співають люди,
з піснями тими
дотепер між нас юнак.


Похожие новости.


Real as It Gets (feat. Young Jeezy)

Real as It Gets (feat. Young Jeezy)

[Intro - Young Jeezy] Yeah, see it's that It's that Blueprint 3 shit right here It's that TM 103 shit right here You ready? You ready Hov'? Let's go! (Hands up!) [Verse 1 - Young



? Amor Pra Valer

? Amor Pra Valer

Teu olhar ? uma estrela brilhante que ilumina o meu. E me inspira desejos quando encontra os seus. ? mais que um sonho, ? muito mais que uma ilus?o. Teu sorriso ? tudo



Кочевник

Кочевник

Я двигаюсь по жизни то короткими перебежками, То спокойным и размеренным шагом. Она жалит меня своими насмешками, Отказывая мне то в большом, то в малом. Я держу руку на пульсе её, Чтобы ритмично и динамично



Вот и Я

Вот и Я

Как же просто и сложно бежать по ступеням Если лестницы жизни всегда без перил Спотыкаясь и падая вниз на колени Все же верить и ждать, что тебя бог простит Время жжет наши дни, словно



Ночной Разговор

Ночной Разговор

Зимний город заснул уже, В синем сумраке лишь одно На двенадцатом этаже Не погасло твоё окно. Я вхожу в автомат ночной, Этот свет, как тревожный взгляд, Набираю номер я твой И сигналы к тебе летят. А вокруг ни




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.