Бог Предвічний Народився
Бог предвічний народився,
Прийшов днесь із небес,
Щоб спасти люд свій весь*,
І утішився.
В Вифлеємі народився:
Месія, Христос наш
І Пан наш, для всіх нас
Нам народився.
Ознаймив се Ангел Божий:
Наперед пастирям,
А вчера звіздарям
І земним звірям.
Діва Сина як породила,
Звізда ста, де Христа
Невіста Пречиста
Сина зродила.
Тріє цари несуть дари**
До Вифлеєм міста,
Де Діва Пречиста
Сина повила.
Звізда їм ся об’явила
В дорозі о Бозі,
При волі, при ослі
Їм ознаймила:
- Тріє царі, де ідете?
- Ми ідем в Вифлеєм
З желанєм, спокоєм***
І повернемся.
Іншим путем повернули,
Погану, безстидну,
Безбожну Іроду
Не повідали.
Йосифові Ангел мовить:
- З Дитятком і з Матков,
З бидлятком, ослятком
Най ся хоронить.
"Слава Богу!" заспіваймо,
Честь Сину Божому
І Пану нашому
Поклін віддаймо.
Похожие новости.
Оце Я
Оце повзу я до канапи, стан мій дрова - шо дрова То любі друзі були вчора, мекнули діжу вина. В зубах шкварчить беник “Ватри”, немає сил губами тримати Отак повзу я мабуть з
What’s On My Mind
I can't have this conversation Without lots of reservations on the line If there's a way to slip around it Then I'm bound to get around it one more time Honey you are so
Tired
God Damn When will a nigga get a brake I work so damn hard but I never come up I do worse with ever breath I take Sunshine is a luxary Just to see
С Тобой
В городе моем давно уснуло небо Серый цвет бьет в окно Больше не вдвоем, Скорей проснутся мне бы И понять – ты не со мной В городе серых домов Кружится песня без слов И высоко над землей Догорает
Не Йди (разом з С.К.А.Й.)
Як холодно без тебе, сумно як Заплакані вікна З тобою бути - мій таємний знак Що жити без тебе ніяк не звикну Як холодно коли тебе нема, Без сонця не воскресну Бо в серці залишилася зима, А
