Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Ми Йдем Вперед

В рубрике: Тексты песен — 03.10.2012

Ми йдем вперед. Над нами вітер віє,
І рідні нам вклоняються жита.
Від радости аж серце мліє.
За волю смерть нам не страшна!

Ми йдем вперед. Над нами сонце сяє.
Гармати б'ють, здригається земля.
І гордість грудь аж розпирає.
За волю смерть нам не страшна!

Ми йдем вперед. Здалека чути гуки.
Гармати б'ють, і крові всюди вщерть.
Не буде більш терпінь, ні муки!
Вперед! - Там воля або смерть!

Дзвенять шаблі, як ясне сонце, сяють,
Гримлять пісні, аж земленька свята
Дрожить під нами дорогая.
За волю смерть нам не страшна!

Ми йдем вперед. Над нами вітер віє,
І рідні нам вклоняються жита.
Від радости аж серце мліє.
За волю смерть нам не страшна!


Похожие новости.


Do You See?

Do You See?

[Hook] Do you see, what I see All I do, is wanna be Somebody, can you feel what I feel I try my best, to keep it real And pay dues [Z-Ro] Extra extra read all about



All of Me Belongs to You

All of Me Belongs to You

All of me belongs to you all the time You're the only one that's ever on my mind There's no way that I would ever be untrue There's not one single part of



То Моє Море

То Моє Море

Най цілий світ пропаде, я пожити хочу сам Кругом одні вар’яти, я вар’ятом чуть не став Я маю досить ваших злих і ненормальних слів Я хочу бути корабльом на свому морі снів Приспів: О-о-о, то



Don’t Forget About Us

Don’t Forget About Us

[Intro:] (Don't forget about us) Don't baby, don't baby, don't let it go No baby, no baby, no baby no Don't baby, don't baby, don't let it go My baby boy... [Verse 1] Just let it die With



Song I’d Like To Sing

Song I’d Like To Sing

(na na na na na na na....) There’s a song I’d like to sing Do you know the song I mean? It don’t always sound the same But it’s always good to sing. Maybe it




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.