Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

29 Січня

В рубрике: Тексты песен — 13.06.2012

Одного туманого ранку,
Коли сонце сходить так поволі,
Після битви під Крутами
Вмирав її молодший син,
Мужньо, як воїн.
Крізь сльози вона
Й сьогодні чує його голос.

Ма, якщо б прожити знов життя,
Якщо б мій шлях не мав кінця,
Якщо б вогонь не гас в серцях,
То я, то я б усе віддав лише,
Щоб обійняти знов тебе.

Остання посмішка полинула
Та застигла на його обличчі,
Життя промайнуло в
Одну мить перед очима.
Немов у дитинстві його
Торкнулися руки матері,
І у свої остані хвилини
Він почув її плач.

Мій син, якщо б вернути час назад,
Якщо б не сльози на очах,
Якщо б здолати свій страх,
То я, я б віддала усе лише,
Щоб обійняти знов тебе.

Якщо б вернути час назад,
Якщо б не сльози на очах,
Якщо б здолати свій страх,
Якщо б прожити знов життя,
Якщо б мій шлях не мав кінця,
Якщо б вогонь не гас в серцях.
Нехай, стотисяч років пройде ще,
Щоб обійняти знов тебе.


Похожие новости.


Fada

Fada

Fada, fada querida Dona da minha vida Voc? se foi Levou meu calor Voc? se foi mas n?o me levou Lua, lua de encanto Ou?a pra quem eu canto Ela levou minha magia Mas ela ? minha alegria Vejo



Era Stupendo

Era Stupendo

C'? una parte di me che tacere non sa quando guardo l'odio che c'? il dolore, la povert? mi rivedo bambino io che correvo nel blu Era stupendo volare via, sfidare il vento, la fantasia la tua



Туман Яром

Туман Яром

Туман яром, туман долиною, За туманом нічого не видно, Тільки видно дуба зеленого. Під тим дубом криниця стояла, В тій криниці дівча воду брала. Та й впустила золоте відерце, Засмутила козакові серце. А хто ж мені відерце



The Ride

The Ride

[Intro] I hate when people say they feel me man, I hate that shit. It'll be a long time before yall feel me, if ever [Verse 1] You won't feel me til everybody say



Твой День

Твой День

Музыка - А.Беркут Слова - М.Пушкина Ты вернулся в жизнь, в наш непрочный дом Полный странных лиц и чужих имён Как в измерении другом Тебе дышалось не легко Нежеланный гость




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.